PS4 ve 720p TV

TurgutBerk

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Playstation 4 alacağım ama elimde ki tv 720p. Bir süre bunla idare edeceğim. Fakat 2 tane sorum var.
1-Görüntü blurlu, tırtıklı, çamur gibi mi olur? 1080p sinyal gelicek makinadan sonuçta.
2-Görüntü ve grafikler Eski nesile göre tv 720p de olsa daha iyi gözükür öyle değil mi?
3-Aynı konsol sonuçta, 2 çözünürlük arasında devrim niteliğinde fark oluşur mu?

Bahsettiğim bir süre yaklaşık olarak 3 4 ayı bulabilir. Salonda 1080p lcd var oyun için iyi sayılmaz ama görüntüye birde orda bakarım. 1200 tl gibi birikmiş bir param var bunu ps4 alarak değerlendirsem daha iyi olur herhalde. Yorumun için teşekkürler bu saatte zahmet verdin.
-Halen önerilere açığım

Her soruyu herkes bilmez tabiki beklemekten zarar gelmez. :) Ben de bir sorun olacağını sanmıyorum al ps 4 ünü al keyifle oyna.

@Silinen üye Ps4te gta 5 çok iyi olduğunu biliyorum eski nesilde ps3te çok fazla gta 5 oynamış birisi olarak. 720p tvde ne kadar iyi görünebilir gerçi next gen gta 5, deneyip görmek lazım. The Last Of Us'ı PS3te bitirdim ondan dolayı gidipte remake'ini almayı düşünmüyorum zaten open world olmayan oyunda grafiği fazla umursamam.

Şimdiden hayırlı olsun PS4 ün. Ben mart ayına kadar bekleyeceğim maddi açıdan. Bu arada ilk defa konsol alacağım için ps4 mü yoksa ps3 mü alıyım?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı