PS4 ve 720p TV

Şimdiden hayırlı olsun PS4 ün. Ben mart ayına kadar bekleyeceğim maddi açıdan. Bu arada ilk defa konsol alacağım için ps4 mü yoksa ps3 mü alıyım?
Bu saatten sonra artık ps3 alman çok mantıksız olur, eğer maddi durumun çok çok iyi değilse. PS3te oynanması gereken bir çok exclusive oyun var, bunlardan biri The Last Of Us Ps4'e çıktı mesela. Bi tanıdığından PS3 ödünç alıp veya kiralayıp Uncharted serisi, Killzone serisi, Heavy Rain, Beyond Two Souls gibi başyapıtları bitirmeni tavsiye ederim.

Bu saatten sonra artık ps3 alman çok mantıksız olur, eğer maddi durumun çok çok iyi değilse. PS3te oynanması gereken bir çok exclusive oyun var, bunlardan biri The Last Of Us Ps4'e çıktı mesela. Bi tanıdığından PS3 ödünç alıp veya kiralayıp Uncharted serisi, Killzone serisi, Heavy Rain, Beyond Two Souls gibi başyapıtları bitirmeni tavsiye ederim.
Teşekkür ederim ps4 alacağım. PS kafe var oradan kiralayabilirim ama. :)

Teşekkür ederim ps4 alacağım. PS kafe var oradan kiralayabilirim ama. :)
Bence de ps4 al :) Ama ps kafeden PS3 Kiralayıp belirli oyunları bitirmeni tavsiye ederim:) ps kafedeki makinalar zaten kırıktır korsan çalıştırıyodur cepten para çıkarmadan rahatça bitirirsin : Korsana tamamen karşıyım diyorsanda zaten uncharted killzone gibi oyunlar çok ucuzladı artık :D

Bence de ps4 al :) Ama ps kafeden PS3 Kiralayıp belirli oyunları bitirmeni tavsiye ederim:) ps kafedeki makinalar zaten kırıktır korsan çalıştırıyodur cepten para çıkarmadan rahatça bitirirsin : Korsana tamamen karşıyım diyorsanda zaten uncharted killzone gibi oyunlar çok ucuzladı artık :D
PC den baya bir sıkıldım oyun geç çıkmaları özel oyun zar zor çıkması ve parça değişimleri beni yordu umarım ps4 ile bunları yaşamam.
Bizim buradaki kafede kırık değil :D oyunlar felan orjinal.

PC den baya bir sıkıldım oyun geç çıkmaları özel oyun zar zor çıkması ve parça değişimleri beni yordu umarım ps4 ile bunları yaşamam.
Bizim buradaki kafede kırık değil :D oyunlar felan orjinal.
Benim elimde oyun oynatabilecek bir laptop var ama ben PC'de oyun oynamayı sevmiyorum :D Konsoldaki tadı veremiyor maalesef. Hele ki exclusive oyunlar varken napayım PC'yi?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı