PS4 vs PS4 Slim vs PS Pro

Frenceskoli

Hectopat
Evet bunların ayırtları nedir söylerseniz sevinirim. Hangisini almalıyım? Bu PS Plus oyunları yüklemeden oynabiliyor muyuz? Yani GeForce NOW gibi mı? Yoksa istediğinizi indirip oynabiliyor muyuz? Son olarak her ay oyunlar değişiyor mu PS4 alırsam senelik abonelik alacağım çünkü.

Bu PS Plus'dan indirdiğim oyuna Türkçe yama olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirip oynamak zorundasınız hocam zaten PS exc oyunlarının çoğu Türkçe, ama eğer oyunun halihazırda yaması varsa oyunu indirip oynadığınız için sorun olacağını sanmam.

Evet bunların ayırtları nedir söylerseniz sevinirim. Hangisini almalıyım? Bu PS Plus oyunları yüklemeden oynabiliyor muyuz? Yani GeForce NOW gibi mı? Yoksa istediğinizi indirip oynabiliyor muyuz? Son olarak her ay oyunlar değişiyor mu PS4 alırsam senelik abonelik alacağım çünkü.

Bu PS Plus'dan indirdiğim oyuna Türkçe yama olur mu?

Ben PS4 fat kullanıyorum ilk çıkan model 9.00 sürümünde kırdım 6-7 ay oluyor istediğim her oyunu oynadım bugün de forbidden west kırıldı onu indiriyorum. Sürümü düşük PS4 alıp kırabilirsin istersen. Arkadaşın dediği gibi de TR yaması yapılmışsa kurabiliyorsun. Ancak online oynayamazsın internete bağlanmaman gerektiği için.

Ben PS4 fat kullanıyorum ilk çıkan model 9.00 sürümünde kırdım 6-7 ay oluyor istediğim her oyunu oynadım bugün de forbidden west kırıldı onu indiriyorum. Sürümü düşük PS4 alıp kırabilirsin istersen. Arkadaşın dediği gibi de TR yaması yapılmışsa kurabiliyorsun. Ancak online oynayamazsın internete bağlanmaman gerektiği için.
Kırdırtsam ps plus alabilir miyim?

Ps plus almak en mantıklısı gibi geldi bana.
Parayla kolaylığı satın almış olursun işte öyle düşün. PS plus ile parayla kolay bir şekilde kurup oynarsın. Kırarsan kurmakla uğraşırsın ama para vermezsin tabii online oynamayı seven biriysen bunu tavsiye etmem.

Geri
Yukarı