PS4 vs. Xbox Series X

Hocam ne verdi allah aşkına aynı parayı hatta daha fazla veriyorsun game passten verdiği oyunlara bak dalga geçiyor sony anlamıyorsunuz. BF5 zaten tek başına 350 TL. Forza Horizon 4 400 TL?
Oynamak istediğiniz oyun tipine göre değişir. Bir tarafta bedava FH4 BF5, diğer tarafta Uncharted, The Last of Us, God of War vs vs.

Eski 5 6 yıllık oyunları vermiş hep.
Oyunların değeri yaşına değil, kalitesine göredir. 7 yıllık The Last of Us’ı, 4-5 yıllık GoW SpiderMan’i geçebilecek oyun doğru düzgün yok.

Sizinle oturup bunu tartışacak değilim. Başlık sahibine önerimi bıraktım. İki tarafı da incelesin kararını versin.

Here are the games available in the PlayStation Plus Collection.

From Worldwide Studios:

• Bloodborne
  • Days Gone
  • Detroit: Become Human
  • God of War
  • Infamous Second Son
  • Ratchet and Clank
  • The Last Guardian
  • The Last of Us Remastered
  • Until Dawn
  • Uncharted 4: A Thief’s End
From our third-party publishers and developers:

• Batman: Arkham Knight
  • Battlefield 1
  • Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles Edition
  • Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
  • Fallout 4
  • Final Fantasy XV Royal Edition
  • Monster Hunter: World
  • Mortal Kombat X
  • Persona 5
  • Resident Evil 7 biohazard
Şuan PS Plus ile Game Pass'i karşılaştırmak kadar boş bir şey yok. Açık ara önde. Anlamıyorsan tam bir "Fanboy" kişiliğe sahipsin.

GamePass kullanıcısıyım. Atıp durmanıza gerek yok.

Beni fanboylukla suçlarken kendi yaptığınızın fanboyluk olması :D ben sadece ortaya oyunları koydum, kişisel olarak PS evrenindeki oyunları tercih ettiğimi belirttim, önerimi yaptım. Başlık sahibinin başlığını kirletiyorsunuz şu an sadece.

Oyunların değeri yaşına değil, kalitesine göredir. 7 yıllık The Last of Us’ı, 4-5 yıllık GoW SpiderMan’i geçebilecek oyun doğru düzgün yok.

Sizinle oturup bunu tartışacak değilim. Başlık sahibine önerimi bıraktım. İki tarafı da incelesin kararını versin.
Eski oyunlar COD serisi dışında daha ucuz olur. Verdiği parayı hak etmiyor onu demek istiyorum. BF1 game passte de var mesela ona kötü mü diyorum.

GamePass kullanıcısıyım. Atıp durmanıza gerek yok.

Beni fanboylukla suçlarken kendi yaptığınızın fanboyluk olması :D ben sadece ortaya oyunları koydum, kişisel olarak PS evrenindeki oyunları tercih ettiğimi belirttim, önerimi yaptım. Başlık sahibinin başlığını kirletiyorsunuz şu an sadece.
Oyunları savunsanız anlarım ama siz PS Plus'u savundunuz. İsterseniz mesajlarınızı baştan sona bir okuyun.

Geri
Yukarı