PS4 Witcher 3 nasıl oynanmalı?

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Dün 44TL'ye Witcher 3 Game of the year Edition aldım. Normal paket almak daha mı mantıklı 23TL'ye içinde işime yarayacak silah vs var mı? Oyunun hikayesini nasıl oynamalıyım? Hikaye bitmeden önde hangi DLC oynamalı mıyım? Oyun zor mudur zamanında Knight, Metin2 severek oynamıştım ona benzediği için sıkılmam diye düşünüyorum. Nasıl gelişebilirim ve aldığıma oyun değer mi?

DLC'ler hikayeden bağımsız. İster önce, ister ortada, ister sonra oyna.

Blood and Wine ve Hearts of Stone DLC'leri oldukça başarılı bana kalırsa. Tüm ek görevleriyle en az +15 saat oynatır.

Oyun zor değil. Hele simya kullanırsan iyice kolaylaşıyor.

Oynadığım en iyi oyunlarda ilk 5'e giriyor.

3 defa bitirdim her DLC'yi ve her sonu 3 kere oynadım kesinlikle parasını hak eden bir oyun. Benim de ilk 10 listeme girer. Oyun grafik ve mekanikten ziyade daha çok duygu yüklü hikayesiyle öne çıkıyor tabi grafikleri zamanına göre çok iyi. Dert etmenize hiç gerek yok. Game Of The Year Edition ile normal sürümün farkı içinde 2 adet DLC barındırması hele Blood and Wine DLC'si kendine oyunum diyen çoğu oyundan daha iyidir. Benim tavsiyem belirtilen sırayla oynamanız ana hikaye+Heart of Stone+Blood and Wine.

Geri
Yukarı