PS4'de oyunların orijinal olması gerekir mi?

deadanel13

Hectopat
Daha fazla  
Selamun aleyküm arkadaşlar. Öncelikle benim 3.000TL'ye bütçem var PC almayı düşünüyodum fakat bazı yerlerde 3.000 tl'ye pc alcaksın 3-4 yıl ps4 alcaksın 5-6 yıl götürcekler dediler ve bende kararımı değiştirdim ps4 hakkında hiçbir bilgim yok bazı sorular sorucam;

1. Soru: PS4 'de illa orjinal oyun mu olması lazım yoksa dışarıdan korsan aldığım ps4 oyun cd'leri ile de oynayabilir miyim?
2. Soru: Mesela diyelim ki PS4'de Watch Dogs'u ultrada oynuyorum kasar mı? Yoksa PS4'de de kasma sorunu var mı ya da donanım falan var mı PC'de ki gibi kaldırması için.
3: Soru: Şimdi eğer ben PS4 alırsam annem hayatta televizyona bağlamama izin vermez. :D O yüzden monitörlere de takılıp oynayabiliri miyim?
4. Soru: PS4 aldım diyelim beni en az minimum kaç yıl götürür ve PS4'e bf4 aldım diyelim ben multiplayer oynamak isterim o nasıl yapıcaz anlatırsanız sevinirim modemim ve internetim var.

Arkadaşlar sorularıma cevap veren herkesten çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Evet orjinal oyun şart.
2-Konsol pc gibi değildir kasma gibi sorun olmaz.
3-Monitöründe hdımı bağlantı varsa sorun olmaz.
4-Yeni konsol çıkana kadar götürür veya fazlası.

Kardeş bana bir PS4 ve bir de hdmı girişli bir monitör tavsiye eder misin? 3.000tlyi geçmesin de AC4 ve BF4'ü de alıcam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamun aleyküm arkadaşlar. Öncelikle benim 3.000TL'ye bütçem var PC almayı düşünüyodum fakat bazı yerlerde 3.000 tl'ye pc alcaksın 3-4 yıl ps4 alcaksın 5-6 yıl götürcekler dediler ve bende kararımı değiştirdim ps4 hakkında hiçbir bilgim yok bazı sorular sorucam;

1. Soru: PS4 'de illa orjinal oyun mu olması lazım yoksa dışarıdan korsan aldığım ps4 oyun cd'leri ile de oynayabilir miyim??
2. Soru: Mesela diyelim ki PS4'de Watch Dogs'u ultrada oynuyorum kasar mı? Yoksa PS4'de de kasma sorunu var mı ya da donanım falan var mı PC'de ki gibi kaldırması için.
3: Soru: Şimdi eğer ben PS4 alırsam annem hayatta televizyona bağlamama izin vermez. :D O yüzden monitörlere de takılıp oynayabiliri miyim?
4. Soru: PS4 aldım diyelim beni en az minimum kaç yıl götürür ve PS4'e bf4 aldım diyelim ben multiplayer oynamak isterim o nasıl yapıcaz anlatırsanız sevinirim modemim ve internetim var.

Arkadaşlar sorularıma cevap veren herkesten çok teşekkür ederim.

Son soruna ayrı bir cevap olarak eğer oyunlarda online oynamak istiyorsan ps plus üyesi olman gerekiyor. Senelik 100 TL gibi bir ücreti var. Ama sadece online oyun oynamana yaramıyor. Ayda ps4'e 2 tane oyunu bedava oynayabiliyorsun ve daha fazla içerik.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı