PS4'den Xbox One S'e Geçmek

Evet, aslında haklısınız. Fakat bu oyun serileri ilk çıktığında ''Exclusive'' segmentindeydi. Microsoft'un açgözlülüğü olmasaydı böyle olmazdı.
Ama maalesef artık değil. Bende şu an bunun için PS almasını savunuyorum. Yoksa XBOX haterı değilim. Ama ne zaman sadece XBOX için güzel exclusive oyun çıksın onuda savunuruz. Ama şu an XBOX OX'den başka XBOX konsolu almasının hiç bir esprisi yok.

Pardon, aslında anlatmak istediğim tam o değildi . Özür dilerim!
Sorun değil.

Hocam yurtdışında güvenilir olduğu söylenen bir kaynak Microsoft'un EA, PUBG ve Valve firmalarını ciddi ciddi satın alma planları olduğunu belirtti. Microsoft'un bunu gerçekleştirecek paralara sahip olduğu bilinen bir gerçek. Bence böyle bir şey olursa bol bol exclusive görürüz yada en azından PC ve Xbox'a tonla oyun çıkar.
Benim fikrim dediğiniz gibi para ekleyip PC alın, hem çıkacak yeni GOW, Spider-man, LOU gibi oyunları hemde Forza gibi oyunları oynayın.

2018 PS4'un yili olacak. Artik PS4'te ilginizi ceken oyun kalmadiysa tabii ki xbox'a gecebilirsiniz. Ama ben hala ps3'te kaldim :(

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı