PS4'te Plus zorunlu mu?

Xbox One cikinca 360'taki Gold uyeligi zorunlulugu kalmisti. Acaba PS5 cikti diye PS4'teki zorunlu uyelik kalkti mi?
Almanızı öneririm.
Zorunlu değil di hiç bir zaman.
Xbox'ta bedava oyuna da Gold üyelik ile giriyorsun. PS4'te en azından bedava oyunlara üyeliksiz girebiliyorsun. Hiç Xbox kullanmadım ama arkadaşım pişman.
X360'ım var.
İğrenç PS3 u almadığım için mutluyum.

@körbiginar evet yeni gördüm daha önce kırılmış :D hiç PS3 kullanmadım ama PS'nin kalitesini burada söylemeyelim.

Hocam kalitesine lafım yok. Çıkan oyunlara da lafım yok kesinlikle. Hayatımda elime 5 kere falan kontrolcü aldım ben :D
Fortnite ve World of Warcraft dışındaki oyunları Online oynamak için PS Plus şart onun dışında zorunlu değil.

WoW oynamak için de zaten onun aylık üyeliği var onu alıyorsun.

Almanızı öneririm.
Zorunlu değil di hiç bir zaman.

X360'ım var.
İğrenç PS3 u almadığım için mutluyum.
Zamanin da Xbox da Gold uyelik zorunluyken PS3 te Plus zorunlulugu yoktu. Sony Microsofta bakip ulan ben niye yapmiyorum diye PS4 bu zorunlulugu getirdi. Bu aptal sistemi en basindan getiren Microsofttu zaten.
Fortnite ve World of Warcraft dışındaki oyunları Online oynamak için PS Plus şart onun dışında zorunlu değil.
Abi yeni baktim FIFA21 PS4 bolumune. Online oynamak icin Plus zorunlu. Butun oyunlarda online oynamak icin Plus zorunlu. Kaldirmamislar iste herifler sonraki jenerasyon cikti diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı