PS5 alınır mı?

Hocam bir kaç ay PS5 olmadan ölmezsin. Fırsatçılara para kazandırmayın.

Hocam öyle diyosunuzda 3 ay oldu gelmiyo be stoklar
XSX almanı öneririm ama ille de PS5 alacaksan 1-2 ay sonra 7500 TL'ye düşecek.

ama illede PS5 alacaksan 1-2 ay sonra 7500 TL’ye düşecek.

XSX almanı öneririm ama illede PS 5 alacaksan 1-2 ay sonra 7500 TL’ye düşecek.

Dolar 8 TL'ye çıkmıştı, halk "Şükredin." diyordu. Bu ülkeden hiçbir şey olmaz.

Ben beklerdim hocam. Size de tavsiye ederim. Bunlara para kazandırmayın.
Aynen öyle hocam aynı şeyden bahsediyoruz inanki.Bizim ülkemizde ne ucuz yahu biri söylesin öğrenelim.Akşam sabah makarna yiyenler hala şükredin diyor.Elimizdeki sistemler avrupada 1 maaş.Desinler ki yanlış.Daha geçen gün baktım 1050ti 500 dolar yazıyor yahu el insaf.bizde 3000 lira yazan var.Fırsatçılık Fırsatçılık başka bişey değil.

Dostum indirime girene kadar alma.Sonra al .pişman olursun.
indirime ne zaman gireceğini falan bildiğiniz bir kaynak var mı
XSX almanı öneririm ama ille de PS5 alacaksan 1-2 ay sonra 7500 TL'ye düşecek.
Hocam 1-2 ay sonra geleceği veya düşeceğini nerden biliyorsunuz bende bakmak istiyorum
Şahsen sırf onlar kazanmasın diye 6 ay bile beklerim. Eğer aceleniz varsa ve maddiyat konusunda sıkıntınız yoksa alabilirsiniz.
Peki Sağlamlık konusunda falan bir bilginiz var mı cihaz bozuk verilip garantili olsada kabul edilmeme gibi bir durum söz konusu mu

indirime ne zaman gireceğini falan bildiğiniz bir kaynak var mı

Hocam 1-2 ay sonra geleceği veya düşeceğini nerden biliyorsunuz bende bakmak istiyorum

Peki Sağlamlık konusunda falan bir bilginiz var mı cihaz bozuk verilip garantili olsada kabul edilmeme gibi bir durum söz konusu mu
Üreticiler bile nisan sonrası rahatlama olacağını söylüyor ki bu rahatlama tarihi. O zamana kadar da ara ara stoklara girecektir ve muhtemelen şubatın ilk haftası stoklarda olacak. 8300 liralık fiyatından bile aşağı düşmesi beklenen bir konsola 10500 lira vererek almak tam anlamıyla akıl tutulması olur. Karaborsayla insanları sömüren tiplere pasif destek olmak da cabası olur. En en kötü nisan gibi alırsınız hem 2-3bin liranız cebinizde kalır hem bu çarka destek olmamış olursunuz.

Üreticiler bile nisan sonrası rahatlama olacağını söylüyor ki bu rahatlama tarihi. O zamana kadar da ara ara stoklara girecektir ve muhtemelen şubatın ilk haftası stoklarda olacak. 8300 liralık fiyatından bile aşağı düşmesi beklenen bir konsola 10500 lira vererek almak tam anlamıyla akıl tutulması olur. Karaborsayla insanları sömüren tiplere pasif destek olmak da cabası olur. En en kötü nisan gibi alırsınız hem 2-3bin liranız cebinizde kalır hem bu çarka destek olmamış olursunuz.

Aradaki paraya bir Xbox Series S alınır 2 konsol olmuş olur.

Hocam dediğiniz doğru ama şöyle bir sıkıntı var ben önümüzdeki sene Allahın izniyle 8. sınıfa geçiceğim. Ve lgs öğrencisi olacağım bu yüzden çok konsolumu kullanamayacağım ama yinede teşekkür ederim bekleyeceğim stoklarını

Yeni konular

Geri
Yukarı