PS5 alınır mı?

Yok ben ekran görüntüsündeki siteyi kast ettim.
Hocam şöyle bırakayım o zaman
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
alıcağınız bilgisayarın testleri gta 5 god of war pubg gib oyunları 1080 p high ayarlarda oynuyorsunuz daha ne istiyorsunuz?

Hocam şöyle bırakayım o zaman
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
alıcağınız bilgisayarın testleri gta 5 god of war pubg gib oyunları 1080 p high ayarlarda oynuyorsunuz daha ne istiyorsunuz?

Geçtiğimiz PS neslini kaçırdıysan hiç düsünmeden al, yanina PS+ Deluxe cek ve keyfine bak. PC toplacıları koy bir yerine gitsinler, bu fiyata bu konsolun bir nesil boyunca vereceği performansı alacağın bir PC yok.
Hocam RTX al 10 yıl götürür ne diyorsunuz siz 600 tl mi versin oyuna allah allah ya.

Son düzenleme:
Hocam RTX al 10 yıl götürür ne diyorsunuz siz 600 tl mi versin oyuna allah allah ya.
Aynen canım benim 10 yıl götürecekmiş, hahahaha. Afferdersin de oturma organımla güldüm buna. 7 yıl önce çıkan 900 serisi kartlar 2018 çıkışlı oyunları açmıyor doğru düzgün, kimi kandırıyorsun sen?

Aynen canım benim 10 yıl götürecekmiş, hahahaha. Afferdersin de oturma organımla güldüm buna. 7 yıl önce çıkan 900 serisi kartlar 2018 çıkışlı oyunları açmıyor doğru düzgün, kimi kandırıyorsun sen?
Hocam alın bi rtx 3080 3090 yanınada yeni nesil bir işlemci görelim bakalım götürmüyor mu neyinden bahsediyosun 10 yıl sonra o nesilin oyunlarını 1080 p de 60 üstü oynatmıyorsa hiç birşey bilmiyorum.

14K'ya RTX 3060 veya RX6600 bir sistem alsan götüreceği maksimum 3 yıl hadi 4 yıl olsun. Ama PS5 rahat 7 yıl daha götürür. Tabi ihtiyaçlara da bağlı.

20K falan toparlarım dersen o zaman hiç düşünme PC topla derim. PC her zaman en iyisidir.

PC candır. PC aşktır. 🥰

Hocam alın bi rtx 3080 3090 yanınada yeni nesil bir işlemci görelim bakalım götürmüyor mu neyinden bahsediyosun 10 yıl sonra o nesilin oyunlarını 1080 p de 60 üstü oynatmıyorsa hiç birşey bilmiyorum.
belki belli bir yıldan sonra desteği kesilecek? ya da driver gelmeyecek kart yavaş yavaş yok olacak (muhtemelen)

bir de artık eskisi gibi teknoloji etkileri uzun sürmüyor insanoğlu daha da fazlasını istiyor desteği kesilir, ucuzdan kullanıcılardan toplanır yeni seri adı altında satarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı