PS5 alınır mı?

Bence PS5 şuan da alınmaz. Çünkü halen özel oyun gelmedi. Mesut Çevik, Can Sungur gibi isimlerde zaten diyor ki, çıkar çıkmaz almayın, artık yavaştan özel oyun gelmeye başladığında alın. Çünkü PS4 çok sattığı için bir anda bırakamıyorlar. Yani PS4 alsanız bile yeterli. Ha ben Xbox alırdım Gamepass ile. PS oyunları aşırı pahalı.
Adam diyor ki PC'den sıkıldım. Xbox'ta zaten farklı oyun yok ki. Kaldı ki PS için takas, hesap paylaşımı vs ile neredeyse bedavaya oyun oynanıyor azıcık uğraşınca. Xbox'ta GamePass'in dışındaki herhangi bir oyunu oynamak istediğinizde PS'den daha pahalıya geliyor bu sebeple.

Maddi durumunuz iyiyse, 4-5 farklı oyun oynamak için 15K verebilecekseniz verin. Kesinlikle değer. Ama maddi durumunuz iyi değilse sistemi biraz güncelleyip yanına ikinci el PS4 alınabilir derim.

Oynamama gerek yok elinde mis gibi sistem varken gereksiz masraf ortada özel oyun diye bir şey kalmamış.

Mesela sence FIFA gibi bir oyunu veya God of War gibi bir oyunu bilgisayardan oynamak mı yoksa PC'den oynamak mı ben söylemedim ama maddi anlamda alınır mı diye sordum tabii tavsiyeleriniz de önemli teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı