PS5 alınır mı?

Alınır. PS5'in ilk 3 yılı, PS4'e göre daha dolu geçti. Önümüzde 3-4 sene daha var. Çıkan neredeyse tüm exclusive oyunları oynayıp bitirdim. Hem mükemmel gözüküyorlar hem de çoğu 60FPS+ şeklinde çalışıyor.

Bende almayı düşünüyorumda tek derdim oyunların İngilizce olması misal Spider-Man serisi B1-B2 ingilizceyle anlaşılabilir mi?
Konsolun yanında Spider-Man 2 veriliyor Miles Morales ve remestared oyunlarınıda PS Plus'tan oynayacağım.

Spider-Man oyunlarının ingilizceleri çok basit. Persona'dan bir, iki seviye daha zor ingilizcesi.

Alınır. PS5'in ilk 3 yılı, PS4'e göre daha dolu geçti. Önümüzde 3-4 sene daha var. Çıkan neredeyse tüm exclusive oyunları oynayıp bitirdim. Hem mükemmel gözüküyorlar hem de çoğu 60FPS+ şeklinde çalışıyor.

Spider-Man oyunlarının ingilizceleri çok basit. Persona'dan bir, iki seviye daha zor ingilizcesi.

Az önce bir Spider-Man 2 gameplay izledim gerçekten kolay bir ingilizcesi var konuşulanların çoğunu anladım.

Xbox daha iyi ve fiyatı uygun. Daha performanslı ayrıca. Görüntü kalitesi falan da daha iyi.
Series X ile PS5 hemen hemen aynı fiyata satılıyor. Series X ile PS5 arasında pek bir fark yok özellikle Alan Wake 2 gibi yeni çıkan bir oyunda nerdeyse aynı görüntü kalitesini sunuyorlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı