PS5 alınır mı?

Microsoft oyunları PlayStation'a gelebilir neresi mantıklı Xbox almanın açıklar mısın?
Xbox alıp Microsoft oyunları oynayan var mı? Aynı şekilde bu oyunlar PS'ye gelirse oynayacak var mı? Xbox alan özel oyuna bakmaz. PS tarafı adam gibi bütün nesle geriye dönük uyumluluk yapsın, Fps boost benzeri bir teknoloji getirsin, geliştirici moduna benzer birşey getirsin söz bende PS geçiyorum 😊

Game Pass var. PS Pass var mı? Yok. O yüzden Xbox alınır. Ayrıca PS Türkiye'den çekildi.

Az biraz daha bahane bul da bayılayım hocam. PS Plus sistemi boşa durmuyor ve PS bilkom ile anlaştı distribütör olarak.

Xbox daha iyi ve fiyatı uygun. Daha performanslı ayrıca. Görüntü kalitesi falan da daha iyi.

Sana uyan Xbox ise sen Xbox alırsın biliyorum farklarını PS ile Xbox'ın. Ve şunu da katayım Series S oyun performansı tam F/P yani görüntü kalitesi tam o fiyat bandına yapılmış, Starfield gibi rezaletleri katmıyorum bile. Fiyatını Series X'e bak anlarsın uygun mu değil mi.

Bende almayı düşünüyorumda tek derdim oyunların İngilizce olması misal Spider-Man serisi B1-B2 ingilizceyle anlaşılabilir mi?
Konsolun yanında Spider-Man 2 veriliyor Miles Morales ve remestared oyunlarınıda PS Plus'tan oynayacağım.

Geri
Yukarı