PS5 alınırken nelere dikkat edilmeli?

filiphasan

Hectopat
Selamlar PS5 almayı düşünüyorum. Birkaç sorum var. Tecrübe eden kişiler yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
  • Hazırda 27" ve 2K 75Hz Fresync monitör sahibiyim. Monitör yenilemek mantıklı değil gibi. Sizce?
  • Media Markt ve Vatan gibi yerlerde PS5 stoğu yok. Stok sıkıntısı halen devam ediyor mu? HB, TY üzerinden almak mantıklı mı?
  • Şunu unutma dediğiniz bir şey var mıdır?
Teşekkürler.

1116a serisininden konsol alma derim ben, nidec fanlı geliyor genelde biraz sesli fanın yapısı gereği birde titreşim sesi geliyor tabi herkesde olmaz şans işi

Şansıma hangi satıcıya baktiysam CFI-1116A modeli satılıyor. Eurasia garantiler için.

Ben bu satıcıdan aldım bugün, kargoya verdi cfı12 modelini gönderdiğini söyledi. 19.600 TL idi Ant Store

Son düzenleyen: Moderatör:
12 sersinde de nidec fanın yeni versiyonu ile gelen var fakat test sonuçlarına bakamadım ses sorunu nu düzeltmişler mi diye onun dışında ps5 in gamepadi analog konusunda da beni tatmin etmedi dualshock 2 3 kullanmıs biri olarak söyleyebilrimki dualsense in analog ları çok sert zamanla yumuşar mı bilemem amcak sony eskiden kullandığı favor union analog motorları yerine alps marka analpg motorları kullanmış(bazı dualsenseler nadir de olsa fv analog motoru kullanıyor) buda bir eksi malzeme kalitesi bakımından sanırım xbox bu nesilde daha iyi gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı