PS5 Digital Edition + 6000 TL Sistem vs. 12000 TL Sistem

Şuan için 6bin liraya kuracağın bir sistem 1080p'de orta-düşük ayarlarda bir oyun deneyimi sunar sana. Ben competitive oyunları (CSGO, Dota, LoL vsvs) ve Microsoft exclusive oyunları idareten de olsa oynayım, diğer büyük yapımları 4K deneyimlemek istiyorum diyorsan PS5+ 6K'lık sistem senin için ideal olur. Ama dediğim gibi şuanki şartlar altında 6K'lık bir sistem 1080p'de alt-orta sınıf performans verir sana. 12K'ya kuracağın sistem şuanda dengeli kurduğun durumda maksimum 3060ti ekran kartına sahip olabilir. Onunla 1080p-2K'da yüksek performans elde edebilirsin. Ancak PS Exclusive'lerinden mahrum kalacaksın. Burada tercih sana kalıyor. Kendini ölç ve kararını ver.

Öyle yapacağım zaten monster tulpar t7 20.3 düşünüyorum RTX 3060 Max-P alınır mı?
Monster RTX 30 alacaksanız başlangıç fiyatlı modelleri önermiyorum. Yeni kasalar var ama 1-2 bin lira daha pahalı. Bütçe artmıyorsa Monster 19.7ye bakabilirsiniz ya da gamegarajın 2070 modeline.

Ama şöyle bir şey de var: İsterseniz bütçenize uygun RTX 30 monster alıp test edersiniz burada bakarız sonuçlara bir sıkıntı varsa iade edebiliyorsunuz kolaylıkla.

Monster RTX 30 alacaksanız başlangıç fiyatlı modelleri önermiyorum. Yeni kasalar var ama 1-2 bin lira daha pahalı. Bütçe artmıyorsa Monster 19.7ye bakabilirsiniz ya da gamegarajın 2070 modeline.

Ama şöyle bir şey de var: İsterseniz bütçenize uygun RTX 30 monster alıp test edersiniz burada bakarız sonuçlara bir sıkıntı varsa iade edebiliyorsunuz kolaylıkla.
iade etme süresi ne kadar 14 gün bildiğim kadarıyla deneyimleyip memnun kalmazsam iade edebilirmiyim yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı