PS5 Digital Edition + 6000 TL Sistem vs. 12000 TL Sistem

UbErdoğan

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci.
12K bütçe var, PS5 Digital Edition 6000 TL. 12000 TL ile 6000 TL'lik sistem + PS5 mi yoksa sadece PC mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence iki tarafında gönlü olsun PS5 Digital Edition ve 6000 liralık sistem çok daha mantıklı olur iki deneyimide yaşarsınız.
PS5 Digital Edition alırsa, oyunları PS Store'dan alması lazım. Ve PS5 oyunlarının fiyatlarını siz de biliyorsunuz. Bence Türkiye'de PS5 (eğer normal gelirli bir aile iseniz) alınmaz.

PS5 Digital Edition alırsa, oyunları PS Store'dan alması lazım. Ve PS5 oyunlarının fiyatlarını siz de biliyorsunuz. Bence Türkiye'de PS5 (eğer normal gelirli bir aile iseniz) alınmaz.
Bu konu tartışmaya açık değil bence kişinin hangi platformda daha çok zevk aldığına bağlı bir insan vardır bilgisayarda rekabetçi oyunlar dışında başka oyunlardan zevk almaz birisi vardır PS'da hikaye türü oynamaktan zevk alır.

Elimde böyle bir şans olsa her ikisi de. Fakat ben konsol oyuncusu olduğum için bu şekilde bir tercihim var. Bilgisayarda oynadığım oyunlardan bir türlü PS kadar zevk alamadım.

Bu konu tartışmaya açık değil bence kişinin hangi platformda daha çok zevk aldığına bağlı bir insan vardır bilgisayarda rekabetçi oyunlar dışında başka oyunlardan zevk almaz birisi vardır PS'da hikaye türü oynamaktan zevk alır.
Ben zaten zevkli değil demedim ki :D Pahalı dedim. Yoksa PS5 oyunlarının güzel olduğunu bende biliyorum :D

Zaten önceden PS4'üm vardı 4 yıl kullanıp satmıştım hesabımda var bir çok oyunumla idare edebilirim buna rağmen sadece PC almakta gözümü boyuyor ama eğer PS5 almazsam aldığım oyunlar boşa girmiş olacak gibi geliyor bana çok kararsız kaldım.
Elimde böyle bir şans olsa her ikisi de. Fakat ben konsol oyuncusu olduğum için bu şekilde bir tercihim var. Bilgisayarda oynadığım oyunlardan bir türlü PS kadar zevk alamadım.

İsteğinize ve oyun oynama şeklinize bağlı. PC'den sıkılırım diyorsanız ikisini alın. Ben olsam direkt PC toplardım. Hem PS5 oyunları her şekilde pahalı.

Aslında evet PC de 2 büklüm oturup saatlerce oyun oynamak yoruyor ve bu da zevki kaçırıyor. PS5 hem rahat hem de bir 7 8 sene götürür beni. Lakin ben yayın yapmak ve video çekmekte istiyorum bu yüzden PC'ye yöneliyorum ara sıra. Kararsız kaldım.

Son düzenleme:
Zaten önceden PS4'üm vardı 4 yıl kullanıp satmıştım hesabımda var bir çok oyunumla idare edebilirim buna rağmen sadece PC almakta gözümü boyuyor ama eğer PS5 almazsam aldığım oyunlar boşa girmiş olacak gibi geliyor bana çok kararsız kaldım.

Aslında evet PC de 2 büklüm oturup saatlerce oyun oynamak yoruyor ve bu da zevki kaçırıyor. PS5 hem rahat hem de bir 7 8 sene götürür beni. Lakin ben yayın yapmak ve video çekmekte istiyorum bu yüzden PC'ye yöneliyorum ara sıra. Kararsız kaldım.
PS5 al, PC için bekle hocam. Stok sorunundan bahsetmeyin diyorum ama bence PS5 alma şansınız varsa alın o kalan 6K'lık bütçeye stok gelene kadar ekleyin hem PS hem PC keyfi yaşarsın.

Hocam ben de yayıncılık işleriyle vs uğraşıyorum ve PCden konsola geçeceğim ben de.PS5 camerası falan da düşünüyorum hatta yayın için.Tek sorun takiplerde bağışlarda vs alert ayarlayamamak olacak ama onun da çözümü varmış sanırsam.Ayrıca PS5te 1080p60fps özelliği de geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı