PS5 Digital ne kadara ve ne zaman çıkar?

Ps5 digital editionda 4700 olabilir arkadaşlar. Xbox series s digital 4700.
Series S 300 dolar Ps5 digital 400 dolar. Vergiler düşünüldüğünde en az 1000tl ekler bence.

Açıkçası ülkemizin internet şartları ve oyun fiyatları yüzünden dijital sürümü almak ne kadar mantıklı olur bilemem, oyunlara verecek paranız ve iyi bir internet hızına sahipseniz umarım PS4 dijital sürümüne sahip olursun.

Tanıdığınız var ise önceden haber verirseniz neden olmasın.
Tam olarak tanıdık sayılmaz fakat, önceden ayırtma gibi bir şey söz konusu olmaz herhalde? Vallaha haftaya vatanı ziyaret etmeyi düşünüyorum, en kötü sizce internetten alamaz mıyım? Gördüğüm gibi girdim adresi kart bilgilerini bekliyorum yani o derece siz anlayın.

Umarım Playstation ekibi PS5'in çıkışındakı jesti şimdi de yapar. Oyun fiyatlarını da yeni kura göre düşürüp, hatta Steam kadar olmasa da bölgesel fiyatlandırma sistemine göre tekrar ayarlasalar oyun konsolları Türkiyede hiç olmadığı kadar kar elde ettirebilir.

Umarım PlayStation ekibi PS5'in çıkışındakı jesti şimdi de yapar. Oyun fiyatlarını da yeni kura göre düşürüp, hatta Steam kadar olmasa da bölgesel fiyatlandırma sistemine göre tekrar ayarlasalar oyun konsolları Türkiye'de hiç olmadığı kadar kar elde ettirebilir.

Umarım öyle olur ama PS5 normal sürüm Xbox ile olan rekabet yüzünden özel fiyatlandırma yapmıştı. Şimdi yapar mı bilemem.

Bugün Vatan Bilgisayar'la konuştum bilgilerinin olmadığını ama 1 -2 hafta içinde stoklara geleceğini söyledi. Ama bazı söylentiler var 15 Ocak'ta stoklara geleceğine dair söylentiler var. Büyük ihtimalle yeni stoklarla dijital versiyon ve fiyat indirimi de gelecektir ve bu gelen stoklarla stok sorunu olmayacağı söyleniyor.

Bugün Vatan Bilgisayar'la konuştum bilgilerinin olmadığını ama 1 -2 hafta içinde stoklara geleceğini söyledi. Ama bazı söylentiler var 15 Ocak'ta stoklara geleceğine dair söylentiler var. Büyük ihtimalle yeni stoklarla dijital versiyon ve fiyat indirimi de gelecektir ve bu gelen stoklarla stok sorunu olmayacağı söyleniyor.
Ben de neredeyse her gün arıyorum da nasıl sordunuz acaba? Bana hep yok dediler ama merak ettim, ben de aramak istiyorum da, ne sordunuz acaba tam olarak?

Yeni konular

Geri
Yukarı