PS5 Digital vs PS4

VrknT

Decapat
PS5'in dijital magazasinda henüz pek fazla oyun yok. Ve fiyati da malum. PS5 dijital ve PS4'un arasinda 100 dolar fark var fakat oyunlar dediğim gibi hem pahali hem az. Mukemmel bir sistem de aramıyorum. Sizce PS4 mu almalıyım?

PS4 artık bayağı eski kalıyor günümüzde malum.
Şu an halihazırda satılan USB girişli CD-ROM'lar satılıyor onlardan alıp kullanabilirsin.

Dosya Ekleri

• maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    97 KB · Görüntüleme: 22
Fifa felan oynuyorsanız 5 alın.

Bence tam tersi sadece FIFA vs oyunlar oynuyorsanız 4 alın.

Dijital mağaza kısmına gelince, henüz kutulu olup da dijitalde satılmayan bir oyun yok. Hele ki 4 ile 5 arasında herhangi bir sürümlerinde 100 dolar varsa ben olsam 4'ü düşünmem bile. 4 Pro'yu da düşünmem.

Bence tam tersi sadece FIFA vs oyunlar oynuyorsanız 4 alın.

Dijital mağaza kısmına gelince, henüz kutulu olup da dijitalde satılmayan bir oyun yok. Hele ki 4 ile 5 arasında herhangi bir sürümlerinde 100 dolar varsa ben olsam 4'ü düşünmem bile. 4 Pro'yu da düşünmem.
23 Playstation 4 e çıkmayacak diyolar.

23 Playstation 4 e çıkmayacak diyolar.

Bence çıkacak ama FIFA oyunlarındaki sorun bence her sene çıkması. Aynı oyunu her sene alınıyor diye kadro güncelleyip sunuyorlar. Dişe dokunmayan 10 dakikalık kodlarıyla yenilik yapıyorlar, millet de bunu yiyor. Çok garipsiyorum bunu.

güncelleme: ps5 cd'li versiyona karar verdim. zeten 60fps'nin beni tatmin edeceği oyunlar(ghost of tsushima gibi) oynamak istediğimden bu kararı verdim.

Şimdi şunu sormak istiyorum; Monitör için

Acer Nitro QG271bii 27" 75Hz 1ms​

düşünüyorum. bu tarz bir monitör beni hem görüntü anlamında hem de 60fps vermesi anlamında tatmin eder mi. Çok anlamadığımdan soruyorum yani 75hz monitör sonuçta 60fps verir heralde değil mi?

Geri
Yukarı