PS5 dijital vs PS5 Slim

Bende bir resim paylaşayım böyle olursa bence süper olurdu :)

Dosya Ekleri

• IMG_20210811_231107.jpg
    IMG_20210811_231107.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 59
Peki 3 yıl sonra PS5 mi almalıyım Slim kasa mı eğer çıkarsa? Ama PS5 Slim dijital sürüm çıkmazsa düz PS5 dijital alırım ama 2.el almam çünkü artık sıfır ürün almanın keyfini yaşamak istiyorum. Bir de harçlıklarımı biriktirip yazları çalışıp 3 seneye PS5 parası kazanır mıyım sizce? 16 yaşındayım çalıştığım zaman günlük 30-40 TL akıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

PS6 çıkınca PS5 Pro harçlıklarını da dolar olarak biriktir.

Güncelleme: PS5 Slim veya Pro çıkacak gibi durmuyor. Konsol çıkalı neredeyse 4 sene oldu ve ses seda yok. Zaten çip sıkıntısı da var. Bu nesil böyle araya gider gibi. Gitmezse de uzun yıllar sonra PS6 yerine PS5 extra gibi bir daha gelişmiş cihaz duyururlar.

Peki 3 yıl sonra PS5 mi almalıyım Slim kasa mı eğer çıkarsa? Ama PS5 Slim dijital sürüm çıkmazsa düz PS5 dijital alırım ama 2.el almam çünkü artık sıfır ürün almanın keyfini yaşamak istiyorum. Bir de harçlıklarımı biriktirip yazları çalışıp 3 seneye PS5 parası kazanır mıyım sizce? 16 yaşındayım çalıştığım zaman günlük 30-40 TL akıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Slim kasanın özelliklerinden tam haberdar değiliz maalesef. Harçlıklar konusuna gelinceyse bu ekonomide çok zor gözüküyor.

Herkesin ağızında Slim ve Pro söylemleri dolaşıyor. Sanki kesin olarak çıkacakmış gibi. Yayıncılar bile söylüyor. Çıkıp, çıkmayacağını kimse bilemez. Kaldı ki PS5 oldukça güçlü bir cihaz ve 8K'ya kadar destekliyor. PS4 zamanına göre 4K desteklemediği için Pro versiyonu çıktı. Ancak PS5 için aynı durum söz konusu değil. Yani PS5 hem donanımsal olarak güçlü, hem de 8K desteği var. Bu durum da Slim veya Pro'ya ihtiyaç yok. Ha belki Slim olabilir, bu da daha ince versiyonu olur ama donanımsal olarak aynı kalır. Tıpkı PS4 fat ve PS4 Slim gibi. Donanımsal olarak aynı fakat şekil olarak farklı. Ancak ben pek zannetmiyorum çıkacağını. Bunların hepsinin bir maliyeti var sonuçta. Firmalar eskisi gibi değil. Uğraşmak istemiyorlar. Gelecek farklı, artık GeForce NOW gibi platformlar olacak. Bu yüzden Sony ve Microsoft son konsollarını çıkarttı.

PS 5 Slim çıktı hocam buyurun alın 3 yılsonra Sony Playstation 5 1TB Dijital Slim Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Geri
Yukarı