PS5 fan sesi artıyor

KEREMHÜSEYİN

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ram:16 GB , Ekran Kartı:RTX3050Tİ , İşlemci:İ7-11800
Dün PS5'i ithalatçı garsntili kapalı kutu şeklinde aldım fakat konsol menüde iken aramda 2,3 metre olduğu halde minik bir fan sesi duyuluyor tabii ki rahatsız edici değil fakat onceden Series S vardı ve yanina yaklasmadigim sürece sesini duymuyordum.
Adam güvenlik bantlarını falan açmış kutusu kaldırırken fark etmiştim ve kabloları birlikte tutan teller falan kutu açılma videosundaki gibi de bağlanmamış videoda dümdüzdü kablo korumaları bizimkinde adam sanki kendisi yapmış gibi ayrıca PS5'in tam ortasında göçük gibi görünen 2 dairesel alan var bu bende toktur sadece umarım. Ufak bir meraktan biraz fazla yazmış olabilirim kusura bakmayin 😅

Dün PS5'i ithalatçı garsntili kapalı kutu şeklinde aldım fakat konsol menüde iken aramda 2,3 metre olduğu halde minik bir fan sesi duyuluyor tabii ki rahatsız edici değil fakat onceden Series S vardı ve yanina yaklasmadigim sürece sesini duymuyordum.
Adam güvenlik bantlarını falan açmış kutusu kaldırırken fark etmiştim ve kabloları birlikte tutan teller falan kutu açılma videosundaki gibi de bağlanmamış videoda dümdüzdü kablo korumaları bizimkinde adam sanki kendisi yapmış gibi ayrıca PS5'in tam ortasında göçük gibi görünen 2 dairesel alan var bu bende toktur sadece umarım. Ufak bir meraktan biraz fazla yazmış olabilirim kusura bakmayin 😅
Göçük dediğinizin görselini atar mısınız? Fan sesini az da olsa ps5te duyabiliyorsunuz özellikle sessiz bir alandaysanız.

Göçük dediğinizin görselini atar mısınız? Fan sesini az da olsa PS5'te duyabiliyorsunuz özellikle sessiz bir alandaysanız.

Birazdan evde olacağım o zaman atayım hocam. 2 kısımdada kapakların tam ortasında ışığa tutunca siyahlık beliriyor elimle baktığımda bir göçüklük yok fakat ışığa tutunca sanki göçmüş gibi bir siyahlık meydana geliyor.

Coil whine sesi normaldir ancak fan yüksekse PS4 gibi sıkıntı vardır.

Cok minimal hocam. Bir de konsolun her 2 kapağında da tam orta kısımda isiga tutunca siyah bir yer beliriyor sanki göçük gibi fakat göçük değil elimle baktigimda gocuk bir pürüzlük hissetmiyorum.

Cok minimal hocam. Bir de konsolun her 2 kapağında da tam orta kısımda isiga tutunca siyah bir yer beliriyor sanki göçük gibi fakat göçük değil elimle baktigimda gocuk bir pürüzlük hissetmiyorum.
Siyah kısmını anlamadım

Şimdi tekrar okudum ithalatçı ürünleri açıp fişini değiştiryorlar diğer tüm herşeyi aynı bırakmadılarsa paketlemeyi 2. El kitlemiş olabilir piano black kısmında ( siyah yerde) çizik vs varmı

Siyah kısmını anlamadım.

Hocam 2 kapaktada orta kısımda ışığa tutunca siyah bir yer beliriyor hani bir yer göçer orası böyle siyahlaşırya o gibi fakat benim kapalarda göçük yok.

Siyah kısmını anlamadım.

Şimdi tekrar okudum ithalatçı ürünleri açıp fişini değiştiryorlar diğer tüm her şeyi aynı bırakmadılarsa paketlemeyi 2. el kilitlemiş olabilir piano Black kısmında ( siyah yerde) çizik vs var mı?

Hayır yok.

Hocam kapak kısmını anlamadım içine fan var fanın üstünde demir koruyucu var muhtemelen normaldir takmayın.

Eve 10dk icinde gidecegim fotografini atabilirsem atarım.

Hocam kapak kısmını anlamadım içine fan var fanın üstünde demir koruyucu var muhtemelen normaldir takmayın.

Bunlar gibi hocam.

Bu resimde sağ kapak daha belirgin görünmüş.

Dediğim gibi hocam elimle elleyince hiçbir şey yok ama gözle gorunuyor.

Dosya Ekleri

• 20231208_172930.jpg
    20231208_172930.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 60
  • 20231208_172919.jpg
    20231208_172919.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 57
  • 20231208_173031.jpg
    20231208_173031.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:

Geri