PS5 GTA V Çince oldu

Pikachu.34

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar. PS5 için GTA V satın aldım. Oğlum oynarken Çince veya Japonca olmuş. Duzeltemedim sonrasında oyunu silip indirdim, yine Çince veya Japonca oldu. Çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. PS5 için GTA V satın aldım. Oğlum oynarken Çince veya Japonca olmuş. Duzeltemedim sonrasında oyunu silip indirdim, yine Çince veya Japonca oldu. Çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Oyun ayarlarından dil seçeneklerin düzeltmeniz gerek onu da nasıl yaparsınız bilenem artık rastgele deneyin ayarlari.

Oyuna girerken R1 ve L1 basılı tutar mısınız PS3'te böyle yapıyordum.

Oyuna girerken dil seçenekleri çıkıyor diye biliyorum sizde öyle mi ?

Oyun ayarlarından dil seçeneklerin düzeltmeniz gerek onu da nasıl yaparsınız bilenem artık rastgele deneyin ayarlari.
Çok denemedim ama yapamadım. Google lens ile de denedim, bulamadım.

Oyuna girerken R1 ve L1 basılı tutar mısınız PS3'te böyle yapıyordum.
Nette de bu tarz bir çözüm okudum ancak olmuyor.

Oyuna girerken dil seçenekleri çıkıyor diye biliyorum sizde öyle mi ?
Çıkmıyor maalesef. İlk yüklendiğinde o şekilde çıkmıştı fakat şuan oyuna girerken çıkmıyor.

Çok denemedim ama yapamadım. Google lens ile de denedim, bulamadım.

Nette de bu tarz bir çözüm okudum ancak olmuyor.

Çıkmıyor maalesef. İlk yüklendiğinde o şekilde çıkmıştı fakat şu an oyuna girerken çıkmıyor.

O zaman benden bu kadar hocam GTA V oynamadigimdan bilmiyorum.

Oyun ayarlarında dil değiştirme vardır muhtemelen, google lens'ten çeviriyi açıp o şekilde bulursunuz dil ayarını.

Tekrardan bakacağım fakat anlamadığım nokta, neden silip yeniden yükleyince yine Çince oluyor. 🤔
Buluta yüklüyor olabilir dil ayarlarını, bence bunun çözümü için Youtube'dan PS3 GTA V dil değiştirme videoları izleyin, videoda adamın tıkladıklarını satır bazında siz de tıklayarak değiştirin.

Geri
Yukarı