PS5 için monitör önerisi

Bütçe
8000

UmutTom

Hectopat
Monitör
Viewsonic vx2780
Arkadaşlar merhaba 8bin TL bütçem var PS5 için monitör araştırdım. Minimum 2K çözünürlük IPS panel en mantıklı seçenek geldi. 2 adet ürün var sizce hangisini almalıyım?

Ayrıyeten öneriniz varsa değerlendirmek isterim.

Gigabyte:
Ama 170 Hz alacak bilgisayarınız varsa 2K da ViewSonic alın.

HDMI 2.1 olmadan 120Hz desteklemiyor diye yorumlar gördüm monitörler bu doğru mu acaba?

HDMI 2.1 olmadan 120Hz desteklemiyor diye yorumlar gördüm monitörler bu doğru mu acaba?
Bende Xbox Series X için 2K monitör arayışındayım inan incelemekten yoruldum eğer ses problemin yoksa Dell G2724D alıcaksın 3.5mm çıkış yok VRR desteğide var bende kontrolcüye kablo bağlamak istemediğim için sanırım 16bin TL'ye LG 27GP83Q-B alıcam sırf ses alabilmek için yoksa direk G2724D alıcaktım.

Bende Xbox Series X için 2K monitör arayışındayım inan incelemekten yoruldum eğer ses problemin yoksa Dell G2724D alacaksın 3.5mm çıkış yok vrr desteğide var bende kontrolcüye kablo bağlamak istemediğim için sanırım 16bin TL'ye LG 27GP83Q-B alacağım sırf ses alabilmek için yoksa direk G2724D alacaktım.

4K 60Hz'e geçmek daha mantıklı geldi hikayeli oyunlar ve ekstra görüntü kalitesi için sen ne dersin?

Benim ihtiyacım olmaz konsol için daha 4K uzak bir mesafe 2K için 120Hz yeterli zaten odada Gaming setup da mevcut PC.

Benim ihtiyacım genel olarak şöyle güzel bir görüntü kalitesi. Daha çok FIFA oynamak açıp bir şeyler de izlemek ama harici bir ses aygıtına ihtiyacım olsun istemiyorum dediğin de gibi. O yüzden o Samsung'un 43inç monitörü bu amaçlara uygun gibi geldi sen ne dersin?

Benim ihtiyacım genel olarak şöyle güzel bir görüntü kalitesi. Daha çok FIFA oynamak açıp bir şeyler de izlemek ama harici bir ses aygıtına ihtiyacım olsun istemiyorum dediğin de gibi. O yüzden o Samsung'un 43inç monitörü bu amaçlara uygun gibi geldi sen ne dersin?
Oturacağın masaya bağlı ben çok monitör inceledim vg27aqz - Viewsonic XJ2780J-2K - MSI G274QPF bunlarda malesef VRR desteği yok ben normalde VG248QG kullanıyorum PC'de 27inch IPS benim için devrim olucak zaten twisted mins 120x60 masaya kurulum yapıcam yurtdışından cihazım geldi ben hala monitör bulamadım sen düşün gerisini yakın mesafe için 27 uzak mesafe için 32 düşünebilirsin 43inch Samsung özellikleri bakımından konsol performansını etkileyecektir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı