PS5 mi, Xbox Series S/X mi?

5 ay sonra LGS'den iyi puan alabilirsem PS5, Xbox Series X, Xbox Series S, üçünden birini alacağım.
Hangisini önerirsiniz? Nedenleriyle açıklarsanız sevinirim. 🙂

Şimdi söyle Game Pass'deki oyunlara bak ben bu oyunları oynarım derseniz Xbox sizin için ideal cihazdır.
Yok Game Pass'deki oyunları benim gibi ilginizi çekmiyorsa o zaman PS5 almanızı tavsiye ederim.

PS5 oyunlarını satın almanız için ve oynamanız için Elon Musk kadar zengin olmanıza gerek yok.

Sadece biraz zaman ve zeka gerekiyor.
PS5 oyunlarını sarı ya da kırmızı siteden ikinci el olarak alıyorsunuz (CD'nin ciziksiz ve darbesiz olması şartı ile) alıp kullanıp geri satmanız gerekiyor.
Ben bu şekilde aylık oyun masrafım 100 TL'yi geçmiyor tabii ben ilk çıkan oyunlara sazan gibi atlayan tiplerden değilim.

Yukarıda oyunların pahalı fiyatlarına eleştirip günde bir paket parlament içen arkadaşlara sesleniyorum.
25, 5*30 = 765 lira. Yani aylık sigara paranızdan daha ucuz.

Şimdi söyle Game Pass'deki oyunlara bak ben bu oyunları oynarım derseniz Xbox sizin için ideal cihazdır.
Yok Game Pass'deki oyunları benim gibi ilginizi çekmiyorsa o zaman PS5 almanızı tavsiye ederim.

PS5 oyunlarını satın almanız için ve oynamanız için Elon Musk kadar zengin olmanıza gerek yok.

Sadece biraz zaman ve zeka gerekiyor.
PS5 oyunlarını sarı ya da kırmızı siteden ikinci el olarak alıyorsunuz (CD'nin ciziksiz ve darbesiz olması şartı ile) alıp kullanıp geri satmanız gerekiyor.
Ben bu şekilde aylık oyun masrafım 100 TL'yi geçmiyor tabii ben ilk çıkan oyunlara sazan gibi atlayan tiplerden değilim.

Yukarıda oyunların pahalı fiyatlarına eleştirip günde bir paket parlament içen arkadaşlara sesleniyorum.
25, 5*30 = 765 lira. Yani aylık sigara paranızdan daha ucuz.

Ya bildirim geldi de şöyle baktım ne yani oyunlar gereksiz pahalı değil mi sigarada gereksiz pahalı :D çok güldüm akşam akşam arkadaş :D her şey gereksiz pahalı Türkiye de emek gücü yüksek alım gücü düşük illa bir yerden kısmak mı lazım...

Farklı bir açıdan bakacam, AA kalite Türkçe oyun açısından(ya da yama yapılma ihtimali) değerlendirirsek seçim ne olur?
2k desteği geleceğinden emin olabilsem Rdr2 gibi oyunlara Türkçe yama ihtimalini görsem kesinlikle Ps5 alacam. Zira xbox gamepass de bana hitap eden adamakıllı oyun görsem bi nebze sırf 2k desteği ile gelen performansı için bile olsa series x alırım.. Bilemedim?.

Farklı bir açıdan bakacağım, aa kalite Türkçe oyun açısından(ya da yama yapılma ihtimali) değerlendirirsek seçim ne olur?
2K desteği geleceğinden emin olabilsem RDR2 gibi oyunlara Türkçe yama ihtimalini görsem kesinlikle PS5 alacağım. Zira Xbox Game Pass de bana hitap eden adamakıllı oyun görsem bir nebze sırf 2K desteği ile gelen performansı için bile olsa Series X alırım. Bilemedim?

Hocam Xbox One X veya 2. el Series S alacağım, konu kilit atabilirsiniz.

Geri
Yukarı