PS5 mi Xbox Series X mi?

Aradaki fiyat farkı 0 TL
Karaborsadan bakarak fiyat söylenmez resmi fiyatlara bakın.
Resmi fiyata satan bir yer var mı? Konsol çıkalı kaç ay oldu hala resmi satış göremedim ben. Ben de biliyorum karaborsa fiyatı olduğunu. Yukarıda bu yüzden bekle yazdım.

Aradaki fiyat farkı 0 TL
Karaborsadan bakarak fiyat söylenmez resmi fiyatlara bakın.
resmi fiyata göre almıyoruz ama lütfen mantıklı düşünüp konuşur musun? Teşekkürler. Konu tartışıyoruz aradaki fiyat farkına laf atıyosun. Alabiliyorsan al 8300TL ye PS5 ve Xbox açıklama yaptı Resmi türkiye fiyatı 7600TL ama daha ucuza bulmak mümkün.

Bence elinde GTX 1060 varken şu anlık Xbox'a gerek yok. İleride Xbox Series S alabilirsin sistemin Xbox exc'leri kaldırmazsa.

Ah şu Xbox, Dual Sense benzeri bir joystick yapsa %100 Xbox derim ama şimdi çok kararsızım. Artık seçimi bana zaman gösterecek.

Xbox Series X'i en düşük 6200TL'ye bulabiliyorum sizce 3800'e Amazon'dan sıfır "Series S" mi almalıyım yoksa 6200TL'ye Xbox Series X'i almak için para mı biriktirmeliyim? Yani konsol tutkum o kadar yok, konu açılışında kriterlerimi belirttim. Sizce Series X'in bu fiyatı için bu para biriktirilmeli mi yoksa başka şeyler için mi kullanılmalı?

Şahsen PS5 alsam bile o titreşimlerden nefret ettiğim için zaten kapatacağım.Bu nedenle dual sense'in bi çekiciliği kalmıyor benim için ve ps5 almaktan vazgeçtim.
Xbox series X aldım ve PS EXC oyunlarını youtube'dan no comment tr altyazılı inidirip tv'de izliyorum.Eli ayağı düzgün eski bir laptopumda var.Çok eski ve konsolda olmayan oyunları da orda oynuyorum.Kararım bu şekilde bana bütçem doğrultusunda daha mantıklı geldi.

Bir haftadır ps5 kullanıyorum. Sıfır olarak vatan bilgisayar dan aldım tlou 2 gow gibi oyunları tekrar oynadım. Maalesef ot gibi ortada kaldım interneti dahi açamıyorum çünkü tarayıcısı yok… dualsense takıntısı olanlara sözüm şu ilk bir saat oha adamlar ne yapmış be diyorsun sonra titreşimleri kapatıp keyfine bakıyorsun. Şuan ki düşüncem cihazımı Xbox series x ile takas etmek bu kur ile yeni oyunları almak hayal. Sony bölgesel fiyatlandırma konusunda bir gram yardımcı olmuyor. Aksine Xbox da bazı oyunlar sony e göre daha ucuz komik bir durum. Ben her oyuna 600 700 TL veririm diyen cihazı alabilir. Oyunlara para verip üzerine ps plus gibi bir saçmalık eklemeleri zoruma giden diğer bir etken sırf online oynamak için 40 TL para vermek soygundur.

Bir haftadır PS5 kullanıyorum. Sıfır olarak Vatan Bilgisayar'dan aldım TLOU 2 GoW gibi oyunları tekrar oynadım. Maalesef ot gibi ortada kaldım interneti dahi açamıyorum çünkü tarayıcısı yok… DualSense takıntısı olanlara sözüm şu ilk bir saat oha adamlar ne yapmış be diyorsun sonra titreşimleri kapatıp keyfine bakıyorsun. Şu anki düşüncem cihazımı Xbox Series X ile takas etmek bu kur ile yeni oyunları almak hayal. Sony bölgesel fiyatlandırma konusunda bir gram yardımcı olmuyor. Aksine Xbox da bazı oyunlar Sony'e göre daha ucuz komik bir durum. Ben her oyuna 600 700 TL veririm diyen cihazı alabilir. Oyunlara para verip üzerine PS Plus gibi bir saçmalık eklemeleri zoruma giden diğer bir etken sırf Online oynamak için 40 TL para vermek soygundur.

Hocam bu kadar erkenden mi beklentileri karşılamaz oldu? Daha da yeni almıştınız. Dediklerinize tamamen katılıyorum. Series X ile takas etmek yerine aldığınız fiyattan satın. Sonra da sıfır bir Series X alırsınız. 600-700 daha bu nesil için başlangıç. Twitter PS5 stok takip hesabına göre PS5'e zam gelecek. Ardından da 619₺ olan etiketi 699'a çekerler. Zaten herkes yeni bir oyunu 5-6 ay sonra anca alabildiği için bu çoğunluğu etkilemez. Ama PS Plus'a zam gelirse o zaman işler karışır. Çoğunluk sadece PS Plus'ın verdiği oyunları kullanıyor. Xbox da 3 yıllık Game Pass alıp 3 yılınızı kurtarırsınız. Yaklaşık 400-500 liraya olan bir işlem.

Yeni konular

Geri
Yukarı