PS5 Miles Morales FPS düşmesi

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
PS5'te Miles Morales oynuyorum. Ağ ile şehirde gezinirken FPS düşmesi yaşıyorum. Özellikle hızlı giderken. FPS birden düşmüyor, kademeli olarak düşüyor. 60'tan 20'ye değil de, 60'tan 52'ye falan düşüyor. Performans modunda oynuyorum. Cihaz ısınıyor ama aman aman bir sıcaklık değil. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Performans VRR modunda bu söylediğin düşüş normal gibi geldi bana. Konsollarda olay 30 fps altına düşmemek.

Hocam bu konsol GTA 6'yı nasıl oynatacak bu gidişle bir tek PS5 Pro'ya çıkacak hali yok bu oyunun ?
Optimizasyonla alakalı series s ve x’te sağlam oynatıyor. FF-16 için patch gerekli ben milesta drop yaşamamıştım. GTA 6 için PS5 oynatır rockstar optimizasyonu üzmez RDR 2 harikaydı. PS5 Pro daha iyi olacak eğer bütçe olmazsa veya konsol özellikleri beklenilen gibi olmazsa PS5 yeterli olur.

Optimizasyonla alakalı Series S ve X'te sağlam oynatıyor. FF-16 için patch gerekli ben milesta drop yaşamamıştım. GTA 6 için PS5 oynatır Rockstar optimizasyonu üzmez RDR 2 harikaydı. PS5 Pro daha iyi olacak eğer bütçe olmazsa veya konsol özellikleri beklenilen gibi olmazsa PS5 yeterli olur.

GTA 6 ön sipariş normalde çıkması gerek değil miydi şu ana kadar neden çıkmadı ne zaman çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı