PS5 multiplayer oyunlar için monitör önerisi

KenanK89

Decapat
Daha fazla  
Merhaba herkese.
4 gün önce Amazon'dan Samsung Odyssey G3 aldım ve ghosting yüzünden bugün iade ettim. Muhtemelen onaylanır.

Forumda göz gezdirdiğim kadarı ile iki model var önerilen.
Dell ve Gigabyte. Hangisi daha ağır basıyor sizce?

Dell ve Gigabyte dediğinize göre şunu anlıyorum; Gaming gen üzerinden Dell G2422HS ve İtopya üzerinden Gigabyte G24F-2 olabilir.

Bence Dell olanını al bütçen yetiyorsa. Odyssey G3'ü iade etmen iyi olmuş çünkü kendisi zaten kronik ghosting sorunu olan bir monitör.

Bunlar da linkler:

Dell 23.8" G2422HS IPS 165Hz 1Ms Full HD Adaptive Sync (DP+HDMI) Yükseklik Ayarlı Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR

Merhaba herkese.
4 gün önce Amazon'dan Samsung Odyssey G3 aldım ve ghosting yüzünden bugün iade ettim. Muhtemelen onaylanır.

Forumda göz gezdirdiğim kadarı ile iki model var önerilen.
Dell ve Gigabyte. Hangisi daha ağır basıyor sizce?

Dell ve Gigabyte dediğinize göre şunu anlıyorum; Gaming gen üzerinden Dell G2422HS ve İtopya üzerinden Gigabyte G24F-2 olabilir.

Bence Dell olanını al bütçen yetiyorsa. Odyssey G3'ü iade etmen iyi olmuş çünkü kendisi zaten kronik ghosting sorunu olan bir monitör.

Bunlar da linkler:

Dell 23.8" G2422HS IPS 165Hz 1Ms Full HD Adaptive Sync (DP+HDMI) Yükseklik Ayarlı Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR

İnanılmaz berbat bir ghosting ya. Daha önce LG 27UL550-w kullanıyordum. Satmak zorunda kaldım. İps panel in gözünü yiyim valla.

300₺ fark için dell iyi diyorsan sıkıntı yok. Gigabyte zaten stokta yok.

İnanılmaz berbat bir ghosting ya. Daha önce LG 27UL550-W kullanıyordum. Satmak zorunda kaldım. IPS panel in gözünü yiyim vallahi.

300₺ fark için Dell iyi diyorsan sıkıntı yok. Gigabyte zaten stokta yok.

Güzel monitörü satmışsınız.
Dell şu an F/P bir ürün. Öneriyoruz. Fırsatı ve bütçesi olan aldı. Memnun kalmayan daha olmadı.
Ben yine de PS için daha büyük inç tercih ederdim.

Güzel monitörü satmışsınız.
Dell şu an F/P bir ürün. Öneriyoruz. Fırsatı ve bütçesi olan aldı. Memnun kalmayan daha olmadı.
Ben yine de PS için daha büyük inç tercih ederdim.
Bu kadar da çıkamam ya, yoksa alırdım. Normalde max 3500 olarak bakıyordum. Hadi 3800 de sıkıntı olmaz da. 4000 küsür farklı.

Hb sepette ek %5 indirim daha yaptı, var f/p olabilecek bir monitör hb de.

@Saint Lucia

Aldık bakalım Hepsiburada üzerinden 3799 liraya Dell G2422HS modeli. Beta plus gaming satıcısı da sanırım gaming gen tr.

Gaming kendi sitesinde taksit yoktu, hb de vardı.

Son düzenleme:
Aldık bakalım Hepsiburada üzerinden 3799 liraya Dell G2422HS modeli. Beta Plus Gaming satıcısı da sanırım Gaming gen TR.

Gaming kendi sitesinde taksit yoktu, hb de vardı.

Hayırlı uğurlu olsun. Zaten 24" olanını da epey öneriyorum. Özellikle masaüstü sistemlere yakışan bir monitör. PS büyük ekranda ve yüksek çözünürlükte oynanınca daha keyifli oluyor diye büyük inç önermiştim.
Geldiğinde duygu ve düşüncelerinizi paylaşırsınız.

Hayırlı uğurlu olsun. Zaten 24" olanını da epey öneriyorum. Özellikle masaüstü sistemlere yakışan bir monitör. PS büyük ekranda ve yüksek çözünürlükte oynanınca daha keyifli oluyor diye büyük inç önermiştim.
Geldiğinde duygu ve düşüncelerinizi paylaşırsınız.
Ben sadece multiplayer oyunlar için istedim ya, diğer türlü hikayeli gow tarzı oyunlar için zaten evde tv mevcut orada oynuyorum. Tv de multiplayer oyun zor oluyor.

Tabiki geldiğinde gerekli yorumu yaparım. Eyw yardımlar için.

Dell G2422HS bugün elime ulaştı ve kurulum u yaptım. Bütün testleri yaptım herhangi bir sıkıntı yok. Renk konusunda da oldukça başarılı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı