PS5 nereden alınmalı?

grk1501

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bayağıdır PS5 bakıyorum ve sonunda PS5 Slim Digital veya Standart PS5 Digital almak istiyorum. Ama nereye baksam kafam çok karışıyor. Vatan'dan bakıyorum bilindik yer diye, 30 bin TL diyor. Hepsiburada, N11, Amazon, Teknosa gibi yerlerden bakıyorum. Oradaki fiyatlar 20 bin ama satıcılar farklı ve güven vermiyor. Bazıları yorumlarda sıkıntılı geldi falan yazmış. Sizce ne yapmalıyım, nereden almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir bir satıcıdan Trendyol, Hepsiburada, N11 gibi sitelerin birinden almanızı öneririm. Satıcı olarak teknodeposu iyidir.

Ürünü satın almadan PS'nin orijinal olduğunu veya DualSense'in orijinal olup olmadığını nasıl öğreneceğim?

Yorumlarda çoğu kişi orijinal olmadığını söylüyor ve bilindik satıcılar olmadığı için bir şey yapamadıklarını söylüyor.
Attığım satıcı ile ilgili sadece 1 kişi 1 yıldız vermiş yine de siz bilirsiniz iade gibi bir hak var sonuçta her türlü hakkınızı savunursunuz ama yok en ufakta olsa riske girmem derseniz mağazadan pahalıya alabilirsiniz.

Yorumlarda çoğu kişi orijinal olmadığını söylüyor ve bilindik satıcılar olmadığı için bir şey yapamadıklarını söylüyor.
Neden çakma ürün yollasınlar? Trendyol direkt ceza verip satıcının dükkanını kapatır. Onlarca kişi alıp yorum yapmış sorun yaşamazsın. Alırken buna değil sana gelen konsolun seri numarasını ve üretim yılını kontrol etmen daha sağlıklı. Sanki konsolu satın aldığın satıcı üretiyor? Adamların konsolla alakası yok al-sat yapıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı