PS5 parasına değen bir konsol mu?

KenanBulutE

Hectopat
Yakın zamanda çalışmaya başlayacağım, kendime bir hedef koymak istiyorum, şimdi ben normalde kafamda Series S alacağıma karar vermiştim, tâkii Series S fiyatları artana kadar... Bizim küçük F/P konsol olmuş 8.5k, ben hayallere daldığımda bu konsol 6K'ya satılıyordu, o zaman bu küçük enişteyi alır oyunlara akarım demiştim, şimdi ise biraz daha düşününce, birkaç ay daha çalışıp PS5 alabilirim. Sizce PS5 parasına değen bir konsol mu? Series X al demeyin.

Xbox Series S
-Game Pass sistemi (EA oyunları, bethasa oyunları vb)
-Küçük olması.
-120FPS desteklemesi.
-Hem küçük ve ucuz olup hem de yeni nesil oyunları çalıştırabilmesi (30FPS)

PlayStation 5
-Güçlü olması ve uzun yıllar boyunca gidecek olması. (60FPS, 4K 30FPS)
-PS Plus sistemi olması (Özel oyunlar ve çeşitli kaliteli oyunlar)
-4K TV'ye sahip olmam.
-Özel oyunların olması.
-120FPS desteklemesi.
-VR kullanabilme gibi bir özelliğinin olması.
-PS5 kolu çok dikkati mi çekiyor.

PS5 + PS Plus alacağım, zaten 4K TV var.
Series S alırsam yanına 1080p monitör almak istiyorum küçük olması nedeni ile, 3 yıllık Game Pass'de yanına. Sıfır 2.el fark etmez, PS5 12-15k verilecek bir konsol mu?

Yakın zamanda çalışmaya başlayacağım, kendime bir hedef koymak istiyorum, şimdi ben normalde kafamda Series S alacağıma karar vermiştim, tâkii Series S fiyatları artana kadar... Bizim küçük F/P konsol olmuş 8.5k, ben hayallere daldığımda bu konsol 6K'ya satılıyordu, o zaman bu küçük enişteyi alır oyunlara akarım demiştim, şimdi ise biraz daha düşününce, birkaç ay daha çalışıp PS5 alabilirim. Sizce PS5 parasına değen bir konsol mu? Series X al demeyin.

Xbox Series S
-Game Pass sistemi (EA oyunları, bethasa oyunları vb)
-Küçük olması.
-120FPS desteklemesi.
-Hem küçük ve ucuz olup hem de yeni nesil oyunları çalıştırabilmesi (30FPS)

PlayStation 5
-Güçlü olması ve uzun yıllar boyunca gidecek olması. (60FPS, 4K 30FPS)
-PS Plus sistemi olması (Özel oyunlar ve çeşitli kaliteli oyunlar)
-4K TV'ye sahip olmam.
-Özel oyunların olması.
-120FPS desteklemesi.
-VR kullanabilme gibi bir özelliğinin olması.
-PS5 kolu çok dikkati mi çekiyor.

PS5 + PS Plus alacağım, zaten 4K TV var.
Series S alırsam yanına 1080p monitör almak istiyorum küçük olması nedeni ile, 3 yıllık Game Pass'de yanına. Sıfır 2.el fark etmez, PS5 12-15k verilecek bir konsol mu?

Kullanmayan arkadaşlara kulak asmanızı tavsiye etmem evet biraz pahalı fakat Plus sistemi sayesinde oyunlara çok düşük fiyat ödüyorsunuz ondan dolayı PlayStation öneririm.

Xbox tarafından farkları ise gücü, oyun kumandası ve VR sistemi.

Kesinlikle katılıyorum, konsol dedin şey çok ucuz olmalı bence yani millet 500 dolara alıyor, onlar için güzel hoşta, işte bizde biraz sıkıntı...

Hocam yapabileceğimiz bir şey yok şuan 15k pc toplarsanız hem PS kadar stabil oynayamazsınız hem de özel oyunları oynayamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı