PS5 RDR 2 vs Mafia Trilogy

kadirr61

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, PS Store'da Black Friday indirimleri var. Ben RDR2 ve Mafia serisi arasında kaldım. Başka oyunlar da alırdım ama fiyatlar çok pahalı. Hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle tavsiye ederim 30 FPS olsa da benim için 10/10 oyun ama eğer yavaş işleyen hikaye sevmiyorsanız sevmeyebilirsiniz oynanış yavaş gelebilir. Genelde RDR2'yi sevmeyenler bu yönünden dolayı sevmiyor.

Kesinlikle tavsiye ederim 30 FPS olsa da benim için 10/10 oyun ama eğer yavaş işleyen hikaye sevmiyorsanız sevmeyebilirsiniz oynanış yavaş gelebilir. Genelde RDR2'yi sevmeyenler bu yönünden dolayı sevmiyor.

Bunu kesinlikle dikkat edin aldığıma pişman değilim, ama yavaş ilerlemesinden dolayı bitiremedim. Oyun mükmmel.

Arkadaşlar, PS Store'da Black Friday indirimleri var. Ben RDR2 ve Mafia serisi arasında kaldım. Başka oyunlar da alırdım ama fiyatlar çok pahalı. Hangisini önerirsiniz?

İkisini de oynadım. Ben olsam Mafia alırdım çünkü 2'nin hikayesi muhteşem. Mafia serisini bitirdimde RDR'yi bitiremedim, RDR 2'ninde hikayesi iyidirde bitiremiyorum temposundan doalyı.

Geri
Yukarı