PS5 satıp RTX 3050 sistem almak mantıklı mı?

Bugün gördüm PS5 ikinci el 13K-14K civarlarında geziyor. PS5'den çok memnunum ancak şu an elimde oyun oynamak dışında çoğu yapabildiğim 10 yıllık bir masaüstü bilgisayar var. Sizce ne yapmalıyım?

Bugün gördüm PS5 ikinci el 13K-14K civarlarında geziyor. PS5'den çok memnunum ancak şu an elimde oyun oynamak dışında çoğu yapabildiğim 10 yıllık bir masaüstü bilgisayar var. Sizce ne yapmalıyım?

PC'den oyun oynamayı seviyorsan mantıklı bir seçim olur bence PC yi geliştirebilirsiniz

Alınabilir ama sistemin fiyatı nedir?
HECTOR-MID/AMD RYZEN 5 3600/ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 8GB/16GB DDR4/512GB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM
ve

Bilgisayarda ne yapmak istediğine bağlı hocam. PC'de yapmak istediklerini 10 yıllık bilgisayarınızda yapamıyorsan PC almanız doğru olur. Şu anki bilgisayarın özellikleri neler?

HECTOR-MID/AMD RYZEN 5 3600/ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 8GB/16GB DDR4/512GB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM
ve
Hocam, Rampage, Snopy, Hadron,Power Boost, Gamepower, Gametech, İzoly, Turbox, Frisby, Wozlo, Everest, gibi markalardan uzak durun. Önerdiğim sistem f/p anlamında daha iyi.

Geri
Yukarı