PS5 şimdi Türkiye'den mi alınmalı Ağustos'ta Gürcistan'dan mı?

itwo36

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda PS5 satın almak istiyorum ama arada kaldım. Ya bu günlerde 21.800TL'ye Amazon'dan taksitli şekilde alacağım. Ya da ağustos ayı gibi bir arkadaşımın Gürcistan'a gitme ihtimali var. İnternetten baktığımda oradan alındığında yaklaşık 6K falan daha ucuza gelmiş oluyor. Fakat garanti işleri vs nasıl olur bilmiyorum. Arkadaşımın da kesin gidip gitmeyeceği belirsiz. Hangi koşulda hangisi daha mantıklı eğer söylerseniz sevinirim.

Garanti konusunda Amazondaki ürünün Eurasia garantili olup olmadığını öğrenin hocam, bildiğim kadarıyla Eurasia garantili PS5 ler genelde teknosa vatan gibi yerlerde 30 bin civarına satılıyor. Bu fiyattaki ps5ler genelde ithalatçı garantili. Öyle bir durumda Gürcistandan alacağınız PS5 ile çok bir fark olmaz garanti konusunda.

Garanti konusunda Amazondaki ürünün Eurasia garantili olup olmadığını öğrenin hocam, bildiğim kadarıyla Eurasia garantili PS5 ler genelde teknosa vatan gibi yerlerde 30 bin civarına satılıyor. Bu fiyattaki ps5ler genelde ithalatçı garantili. Öyle bir durumda Gürcistandan alacağınız PS5 ile çok bir fark olmaz garanti konusunda.
sizin bana önerebileceğiniz bir link var mı acaba?

sizin bana önerebileceğiniz bir link var mı acaba?
Hocam şuan en güvenilir vatan ve teknosa gibi yerler oralardan bakabilirsiniz illa Eurasia garantili olsun istiyorsanız, 23-24 bine eurasia garantili diye satılan linkler var trendyol gibi sitelerde fakat genelde doğru değil, avrupadan gelen ürünler, yorumlarda da bir çok kişi belirtmiş.

Hocam şu an en güvenilir vatan ve Teknosa gibi yerler oralardan bakabilirsiniz illa Eurasia garantili olsun istiyorsanız, 23-24 bine Eurasia garantili diye satılan linkler var Trendyol gibi sitelerde fakat genelde doğru değil, Avrupa'dan gelen ürünler, yorumlarda da birçok kişi belirtmiş.

Peki hocam bu vatan Teknosa gibi yerlerde de hem çok bulunmuyor hem de normal fiyatlardan 3 4 bin TL daha fazla en az. MediaMarkt'ta 30k. Ve dediğiniz gibi Eurasia garantili bulunmuyor. Peki bu durumda ne yapmamı önerirsiniz? Bazı ilanlar gördüm içerisinde 2. DualSense var. Önerileriniz nelerdir?

Peki hocam bu vatan Teknosa gibi yerlerde de hem çok bulunmuyor hem de normal fiyatlardan 3 4 bin TL daha fazla en az. MediaMarkt'ta 30k. Ve dediğiniz gibi Eurasia garantili bulunmuyor. Peki bu durumda ne yapmamı önerirsiniz? Bazı ilanlar gördüm içerisinde 2. DualSense var. Önerileriniz nelerdir?
Media marktaki ürünler garantili hocam, Bilkom garantili yazıyor, distribütörlüğü Bilkom aldı sony ps5 için.

hocam çok gereksiz pahalı değil mi 30k?
Garanti mevzusu işin içine girince öyle oluyor malesef, benim şahsi düşüncem ithatalçı garantili alıp geçmek, garanti güzel bir durum evet, fakat aldığınız mağaza eğer ilgiliyse herhangi bir problemde yine yardımcı oluyor, en kötü ihtimali düşünerek herhangi bir gamepad arızasında ücret çıkartsalar bile garantili ps5 e verdiğiniz paradan kat ve kat daha az ücret ödersiniz. Şahsen kendimde ithalatçı garantili alıp bir süre sonra sattım sıkıldığım için.

Garanti mevzusu işin içine girince öyle oluyor malesef, benim şahsi düşüncem ithatalçı garantili alıp geçmek, garanti güzel bir durum evet, fakat aldığınız mağaza eğer ilgiliyse herhangi bir problemde yine yardımcı oluyor, en kötü ihtimali düşünerek herhangi bir gamepad arızasında ücret çıkartsalar bile garantili ps5 e verdiğiniz paradan kat ve kat daha az ücret ödersiniz. Şahsen kendimde ithalatçı garantili alıp bir süre sonra sattım sıkıldığım için.
Siz nereden almıştınız? Elinizde link var mı hocam?

Geri
Yukarı