PS5 oyunları şimdi alınmalı mı?

• Konuyu başlatan GGHOST
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 416
Yarin maas yatar yatmaz hemen 😅😅

Sevmedigim olay su FC24 PS uyeligi istiyor Online oynamak icin.

2 yillik almayi dusunuyorum 2800e.
Ps plus üyeliği alacaksan ki online oyun için şart ac vallaha almamanı tavsiye ederim çünkü diğer bütün ac serisi var oyun katalogunda sen diğer serileri bitirene kadar ac vallahalada eklenebilir,Gta 5’i verdi zaten bu ay.RDR2 indirmdeyse alınabilir.Ps5’i yeni aldıysan üyelik alman daha mantıklı,oyun katoluğunda gow1’de var

Yarin maas yatar yatmaz hemen 😅😅

Sevmedigim olay su FC24 PS uyeligi istiyor Online oynamak icin.

2 yillik almayi dusunuyorum 2800e.
Ps plus ekstra al 2340₺ aylık 195₺,deluxe artı olarak deneme sürümü ve klasikler katalogu var deluxe 2740₺,Ps plus ekstra senin için daha uygun.Yeni cihaz aldıysan masraf etmişsin 1-2 sene ne düzeyde oyun oynadığını bilmiyorum ama sana oyun parasını verdirmeden götürür üyelik ile

Son düzenleme:
PS Plus üyeliği alacaksan ki Online oyun için şart AC vallaha almamanı tavsiye ederim çünkü diğer bütün AC serisi var oyun katalogunda sen diğer serileri bitirene kadar AC vallahalada eklenebilir, GTA 5'i verdi zaten bu ay. RDR2 indirmdeyse alınabilir. PS5'i yeni aldıysan üyelik alman daha mantıklı, oyun katoluğunda GoW1'de var.

PS Plus ekstra al 2340₺ aylık 195₺,Deluxe artı olarak deneme sürümü ve klasikler katalogu var Deluxe 2740₺,PS Plus ekstra senin için daha uygun. Yeni cihaz aldıysan masraf etmişsin 1-2 sene ne düzeyde oyun oynadığını bilmiyorum ama sana oyun parasını verdirmeden götürür üyelik ile.

Yilligi 1400 olan paket vardi onu 2 yillik almak istiyorum. 2 sene sonra uyelik yeniler miyim bilmiyorum. En azindan 4 oyun indirimdeyken alim bende kalsin. Oyunun sahibi olmak daha rahat. GoW 1 Steam'de VAE bayagi ilerledim PC'den bitirir 2'ye PS'den devam ederim. FC24 icin sanirim mecburen alacağım.

Hocam bir şey soracağım ikinci elde falan CDli oyunlar bayağı pahali. Uyguna bir yerden bulabilir miyim?

Son düzenleme:
Yilligi 1400 olan paket vardi onu 2 yillik almak istiyorum. 2 sene sonra uyelik yeniler miyim bilmiyorum. En azindan 4 oyun indirimdeyken alim bende kalsin. Oyunun sahibi olmak daha rahat. GoW 1 Steam'de VAE bayagi ilerledim PC'den bitirir 2'ye PS'den devam ederim. FC24 icin sanirim mecburen alacağım.

Hocam bir şey soracağım ikinci elde falan CDli oyunlar bayağı pahali. Uyguna bir yerden bulabilir miyim?

CD alan kalmadığı için zor bulursun koleksiyoncular alıyor genelde herkes dijital aldığı için daha ekonomik

Arkadaşlar konu dışı ama şey sorucam kolla araba yarışı yapabileceğim birşey varmı mesela kolu sağa sola çevirdiğimizde arabanın dönmesi için küçük yeğenim gelecekte ona oynatabilmem için

Arkadaşlar konu dışı ama şey soracağım kolla araba yarışı yapabileceğim bir şey var mı mesela kolu sağa sola çevirdiğimizde arabanın dönmesi için küçük yeğenim gelecekte ona oynatabilmem için.

PS5 ilk ogretiminde kolu zaten sag sol yapinca o tarafa donuyor diye biliyorum. Ayari nasıl bilmiyorum ama.

Reis mesela Need for Speed gibi ya da herhangi bir yarış oyununu sağ sol yapınca oynayabileceğim bir oyun var mı diye sormak istedim.

Hee reis bilmiyorum ki o kadar zaten bende yeniyim.

Ayri bir konu AC istersen daha rahat yardimci olurlar. Acarsan beni de etiketlersen sevinirim.

Geri
Yukarı