PS5 Slim kasa alınır mı?

Casper_S

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba.

"Xbox Series S" var şu anda bende, PC bakınıyordum ama fiyatlar aşırı yüksek ( 1440p sistem için, şu anki mevcut ekran kartlarının F/P olarak parasını hak ettiğini düşünmüyorum ) ve vazgeçtim. Eski bilgisayar ile günlük işlerde devam.

"PS5" almaya karar verdim, satıcı kendisi olarak "Amazon'a" gelmiş tekrar, 13 Kasım'da indirimler başlayacak orada, uygun bir fiyata bulursam mevcut kasa "PS5" alayım mı, yoksa Slim kasa mı beklemeliyim?

Karar veremedim!
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

"Xbox Series S" var şu anda bende, PC bakınıyordum ama fiyatlar aşırı yüksek ( 1440p sistem için, şu anki mevcut ekran kartlarının F/P olarak parasını hak ettiğini düşünmüyorum ) ve vazgeçtim. Eski bilgisayar ile günlük işlerde devam.

"PS5" almaya karar verdim, satıcı kendisi olarak "Amazon'a" gelmiş tekrar, 13 Kasım'da indirimler başlayacak orada, uygun bir fiyata bulursam mevcut kasa "PS5" alayım mı, yoksa Slim kasa mı beklemeliyim?

Karar veremedim!
Teşekkürler.

Slim bugün Japonya'da satışa çıkıyor muhtemelen ülkemize gelmesi 2-3 ayı bulur ve pahalı olarak gelir. Oyunlarda da Black Friday dolayısıyla indirim olacaktır tercih senin.

Merhaba.

Karar veremedim!
Teşekkürler.
Hocam büyük ihtimalle ps5’ten pahalı olur slim modeli ama ps5 slim Türkiye’ye geldiği zaman bütçenize uyuyorsa kesinlikle alın derim. Ps5 ve slim modeli arasındaki farklar:
Slim modeli daha küçük,hafif,ince
Slim modelinde 1 tb ssd varken ps5’te sadece 825 gb ssd var.
İki modelinde tasarımı farkları.

Bu kadar beklediyseniz alın ancak ps5 sahibi birinin alması saçma olur fiyatı türkiyede 20-21k olur. Stand vs derken şahsi fikrim cfi-12 serisi ps5 alıp üstüne 500gb ssd almanız

Performans olarak arada fark yok , ben sanmıyorum bizde 25k'dan aşağı satışa çıkmaz.

Yer sorunu olmayacaksa, mevcut ps5 iyi bir indirim ile değerlendirmek mantıklı olacak gibi.

Performans olarak arada fark yok , ben sanmıyorum bizde 25k'dan aşağı satışa çıkmaz.

Yer sorunu olmayacaksa, mevcut ps5 iyi bir indirim ile değerlendirmek mantıklı olacak gibi.
Bencede hocam öyle yapın zaten ps5 slim küçük olduğu için normal ps5'ten daha fazla ısınacaktır. Bence normal ps5 alın.

Geri
Yukarı