PS5 Slim vs Xbox Series S

xenita

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler. Ben PC kullanıcısıyım ve hemen hemen her oyunu 144 Hz sabit oynayabiliyorum. Fakat son zamanlarda PC'den sıkıldım ve konsola geçmek istiyorum. Xbox Series S veya PS5 Slim almak istiyorum özellikle GTA 6 muhtemelen ilk konsola çıkacağı için. Fakat bazı sorularım var. Konsol en azından 2 3 sene idare etsin istiyorum. PC oyuncusu olduğum için 144 Hz'e alışığım konsolda sorun yaşar mıyım? Hangi konsol daha iyi? FPS statları bazı yüksek oyunlarda nasıl? Oyun çeşitliliği hangisinin daha fazla? Bu soruları detaylı şekilde açıklarsanız sevinirim en sonunda karar verip alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Ben PC kullanıcısıyım ve hemen hemen her oyunu 144 Hz sabit oynayabiliyorum. Fakat son zamanlarda PC'den sıkıldım ve konsola geçmek istiyorum. Xbox Series S veya PS5 Slim almak istiyorum özellikle GTA 6 muhtemelen ilk konsola çıkacağı için. Fakat bazı sorularım var. Konsol en azından 2 3 sene idare etsin istiyorum. PC oyuncusu olduğum için 144 Hz'e alışığım konsolda sorun yaşar mıyım? Hangi konsol daha iyi? FPS statları bazı yüksek oyunlarda nasıl? Oyun çeşitliliği hangisinin daha fazla? Bu soruları detaylı şekilde açıklarsanız sevinirim en sonunda karar verip alacağım.
Çok saçma bir karşılaştırma olur bu, GTA 6 PS5 Slim'de çok daha rahat ve akıcı çalışır, Series S'de adamlar rahat rahat istediklerini yaparak çalışamayacaktır, illa kaplamalar vs. daha düşük olur. PS5 Slim saf güç olarak üstün.

PS5 daha çok konsol gibi hissettirir. Oyun çeşitliliği daha fazla özel oyunlar olduğu için. Xbox tarafı zaten PC ile paralel gidiyor aynı oyunları. Kendisine özel oyunu yok. Series S yeni neslin giriş seviye konsolu. PS5 ve Series X ise asıl konsollar. Dolayısıyla PS5 ile Series S güç olarak kıyaslanacak cihaz değiller. Konsolu sadece GTA 6 için alacaksanız bekleyin kasım'da PS5 Pro gelme ihtimali var. 120FPS'e kadar da destek veriyor konsollar.

Teşekkütler cevaplarınız için . 144 Hz 1080p monitorum var GTA 5 6 , rdr 2 , resident evil vs. Onda akıcı bir şejilde oynayabileceksem sorun yok .Birşey daha sormak istiyorum . Ps5 digital edition var orda sadece PS store dan mı oyun oynanılabiliyo

Yeni konular

Geri
Yukarı