PS5 Stokları ne zaman gelecek?

Hocam selam fikrinizi almak için soruyorum
Ps5 alacağım fakat Fransadan şuan ordanda alabiliriz değil mi birkaç görüşme yapacağımda yoksa farklı zamanlarda mı geliyor yeni stoklar.
Stokların gelmesi ülkeden ülkeye değişebilir. Kimisine 1 ay sonra gelir, kimisine 15 gün sonra, kimisine 5 gün önce. Paran varsa Fransa'dan almayı önermem çünkü Türkiye garantisi cidden çok önemli, bozulduğunda veya herhangi bir sorunla karşılaştığında Sony direk değiştiriyor eğer ki garantin mevcutsa. Ama param yok diyorsan Fransa'da stok varsa al ya da gelmesini bekle öyle al.

Stokların gelmesi ülkeden ülkeye değişebilir. Kimisine 1 ay sonra gelir, kimisine 15 gün sonra, kimisine 5 gün önce. Paran varsa Fransa'dan almayı önermem çünkü Türkiye garantisi cidden çok önemli, bozulduğunda veya herhangi bir sorunla karşılaştığında Sony direk değiştiriyor eğer ki garantin mevcutsa. Ama param yok diyorsan Fransa'da stok varsa al ya da gelmesini bekle öyle al.
8300 vermek istemiyorum ekstra kol ve oyun derken 10 bin olur o. Fransadan alırsam oyun kol ve ps5 6000 lira civarı olacak bide az önce baktım türkiye stokları yine bitmiş .

Geri
Yukarı