PS5 tahmini olarak GTA 6 kaldırır mı?

Bende daha yeni 25K'ya 4060 sistem aldım. PS 5'te alabilirdim ama PC'de gerçekten yapacaklarınının sınırı yok. Zaten hiç korkmuyorum GTA 6'dan falan. Yanımda frame generation ve DLSS 3 teknolojileri varken düşük FPS korkusu yok bende. Cyberpunk Max ayarlar RT açık DLSS3 açık 80 FPS alıyorum.

Kankam MacBook kullanıyorum zaten neden gidip Windows gibi çöp bir işletim sistemi kullanayım? (macOS'a göre)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii ki kaldırır. PS 5'in kaldıracağı bir oyun olacağı için de PC tarafındaki sistem gereksinimleri öyle uçuk kaçık olmaz.

Düzgün oynattırmıyor aslında 30 altına düştüğü çok oldu PS3 te🙂

PS3'te genel olarak 3. parti oyunlar kötü performans verebiliyorlar. Çünkü oyun yapması aşırı zor bir cihaz. PS3'ün performans sorunları konusundaki sicili büyük bayağı bu nedenden dolayı.

Şu an sistem gereksinimlerini bilmiyoruz fakat tahmini olarak kaldırır mı sizce? Daha yeni PS5 aldım. 10 bin lira oyunlara harcadım. İndirimde diye kütüphanemi de dizdim :D

Aklıma zamanı geldiğinde takılacak bir soru şimdiden takıldı. Cihaz haftaya elimde olacak fakat zamanı geldiğinde GTA 6'yı 60 FPS oynatabilecek güçte olduğunu düşünüyor musunuz? Merak ettim sorayım dedim. Erken konuşmak da biraz hata ama sadece teknik tahminlerinizi merak ediyorum.
Hocam bu arada Ps5 sizi memnun etti mi? Almadan önce alınır mı yazmıştınız oradan aklıma geldi.Bugün Xbox Series X alacağım.Bulamazsam direkt Ps5 alacam fiyatlar ortada zaten.Hem Gta 6 için alacam hemde arada gamepass oyunları oynarım.Ps5 alsamda özel oyunları oynarım.Siz memnun musunuz?

Şu an sistem gereksinimlerini bilmiyoruz fakat tahmini olarak kaldırır mı sizce? Daha yeni PS5 aldım. 10 bin lira oyunlara harcadım. İndirimde diye kütüphanemi de dizdim :D

Aklıma zamanı geldiğinde takılacak bir soru şimdiden takıldı. Cihaz haftaya elimde olacak fakat zamanı geldiğinde GTA 6'yı 60 FPS oynatabilecek güçte olduğunu düşünüyor musunuz? Merak ettim sorayım dedim. Erken konuşmak da biraz hata ama sadece teknik tahminlerinizi merak ediyorum.
30FPS 1080p kesin. 60FPS çok zor.

Geri
Yukarı