PS5 tahmini olarak GTA 6 kaldırır mı?

Applebey89

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İphone 15 pro max 1TB + İpad 10. Nesil + Apple Watch Ultra + Macbook Pro M2
Meslek
Yazılım Geliştirici
Şu an sistem gereksinimlerini bilmiyoruz fakat tahmini olarak kaldırır mı sizce? Daha yeni PS5 aldım. 10 bin lira oyunlara harcadım. İndirimde diye kütüphanemi de dizdim :D

Aklıma zamanı geldiğinde takılacak bir soru şimdiden takıldı. Cihaz haftaya elimde olacak fakat zamanı geldiğinde GTA 6'yı 60 FPS oynatabilecek güçte olduğunu düşünüyor musunuz? Merak ettim sorayım dedim. Erken konuşmak da biraz hata ama sadece teknik tahminlerinizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA V'ı, PS 5 ve PS 5 Pro için gelecek zaten. FSR teknolojisi falanda olacak.

Bu durumda 60FPS vereceğini hatta FSR olmasa dahi 60FPS vereceğini düşünüyorum ben şahsen.

PS5 Pro geleceğini düşünmüyorum zaten şu andaki cihazlar çok güçlü PS5 Pro çıkarmalarının bir anlamı yok 30 FPS kalite performans 60 FPS bence çalıştırır.

Bence PS4 gibi olacak, Tek kişilikte 60FPS, Online ise 30FPS veya limit kaldırılmış olarak 30-60 arası alacaktır. Grafikler ise yine tahminimce PS4 gibi ULTRA da olacaktır. Eğer Sony DLSS tarzı bir teknolojiye yanaşır ise 60FPS her türlü açacak diye düşünüyorum.

Bu durumda 60FPS vereceğini hatta FSR olmasa dahi 60FPS vereceğini düşünüyorum ben şahsen.

Bende öyle düşünüyorum hocam. Konsol ile daha uyumlu oluyorlar hali ile.

Konsol PC'ye göre çok daha akıcı görüntü veriyor zaten.

1080p 60FPS oynatır illa. Oynatmasa bile Performans modu falan gelir illa.

Yeni konular

Geri
Yukarı