PS5 tahmini olarak GTA 6 kaldırır mı?

Biz 70 bin TL'ye 12 GB VRAM'li laptop alıyoruz. Siz 30 binlik cihazda dert ediniyonuz. Oyun zaten konsola optimize olup çıkıyor. Ayrıca kimsenin sisteminin kaldırmayacağı oyunu çıkartıp kime satacaklar? Oyunlar her sistemde çalışsın diye yapılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aga biz 70k ya 12 GB VRAM'li laptop alıyoruz siz 30klık cihazda dert ediniyonuz oyun zaten konsola optimize olup çıkıyor. Ayrıca kimsenin sisteminin kaldırmayacağı oyunu çıkartıp kime satacaklar. Oyunlar her sistemde çalışsın diye yapılıyor.

İstediğim şeyi dert ederim istediğim şeyi düşünür istediğim fikri sunarım seni burada geren ne? Bu kadar gerginsen yaklaşma kardeşim git taşınabilir sobanla oyununu oyna sana bir şey diyen yok mute attım vallahi görmezden geleceğim yazdıklarını git postumdan lütfen :D

Biz 70 bin TL'ye 12 GB VRAM'li laptop alıyoruz. Siz 30 binlik cihazda dert ediniyonuz. Oyun zaten konsola optimize olup çıkıyor. Ayrıca kimsenin sisteminin kaldırmayacağı oyunu çıkartıp kime satacaklar? Oyunlar her sistemde çalışsın diye yapılıyor.
Fakat konsolda sadece oyun, PC de yapacaklarının sınırı yok :)

İstediğim şeyi dert ederim istediğim şeyi düşünür istediğim fikri sunarım seni burada geren ne? Bu kadar gerginsen yaklaşma kardeşim git taşınabilir sobanla oyununu oyna sana bir şey diyen yok mute attım vallahi görmezden geleceğim yazdıklarını git postumdan lütfen :D
Eğer bunu PS5 almak için soruyorsan dostum sana tavsiyem 4070 gibi PC alman. DLSS 3.0 ile rahatça açarsın GTA6 yı ve ayrıca PC de yapabileceklerinin sınırı yok fakat PS5 i 1 Sene oynarsın, daha sonra ben gibi oynayacak oyun kalmaz ve tozlanır sadece.

Fakat konsolda sadece oyun, PC de yapacaklarının sınırı yok :)

Eğer bunu PS5 almak için soruyorsan dostum sana tavsiyem 4070 gibi PC alman. DLSS 3.0 ile rahatça açarsın GTA6'yı ve ayrıca PC de yapabileceklerinin sınırı yok fakat PS5'i 1 sene oynarsın, daha sonra ben gibi oynayacak oyun kalmaz ve tozlanır sadece.

Gereği yok hocam MacOS'a geçtikten sonra bir daha Windows'un yüzüne bakmadım yazılımcıyım zaten artık sanallaştırma yoluyla Linux ve normal kullanım olarak MacOS'dan şaşmam ben. Windows yıllardır çok baydı beni yoksa bende 4060 4070'li sistem toplamayı biliyordum ama artık konsola geçip kafamın rahat etmesini tercih ettim.

Şu an sistem gereksinimlerini bilmiyoruz fakat tahmini olarak kaldırır mı sizce? Daha yeni PS5 aldım. 10 bin lira oyunlara harcadım. İndirimde diye kütüphanemi de dizdim :D

Aklıma zamanı geldiğinde takılacak bir soru şimdiden takıldı. Cihaz haftaya elimde olacak fakat zamanı geldiğinde GTA 6'yı 60 FPS oynatabilecek güçte olduğunu düşünüyor musunuz? Merak ettim sorayım dedim. Erken konuşmak da biraz hata ama sadece teknik tahminlerinizi merak ediyorum.

PS5 çalıştırmazsa hangi konsol çalıştıracak?

Muhtemelen PS5'e ilk çıkacağı için bir şekilde kalsıracak seviyede yaparlar. Bilgisayara elirken daha da cilalayıp getirebilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı