PS5 tahmini olarak GTA 6 kaldırır mı?

Fakat konsolda sadece oyun, PC de yapacaklarının sınırı yok :)

Eğer bunu PS5 almak için soruyorsan dostum sana tavsiyem 4070 gibi PC alman. DLSS 3.0 ile rahatça açarsın GTA6 yı ve ayrıca PC de yapabileceklerinin sınırı yok fakat PS5 i 1 Sene oynarsın, daha sonra ben gibi oynayacak oyun kalmaz ve tozlanır sadece.
Bende daha yeni 25k'ya 4060 sistem aldım. PS 5'de alabilirdim ama pc'de gerçekten yapacaklarınının sınırı yok. Zaten hiç korkmuyorum gta 6'dan falan. Yanımda Frame Generation ve dlss 3 teknolojileri varken düşük FPS korkusu yok bende. Cyberpunk max ayarlar RT açık dlss3 açık 80 FPS alıyorum.

Bende daha yeni 25k'ya 4060 sistem aldım. PS 5'de alabilirdim ama pc'de gerçekten yapacaklarınının sınırı yok. Zaten hiç korkmuyorum gta 6'dan falan. Yanımda Frame Generation ve dlss 3 teknolojileri varken düşük FPS korkusu yok bende. Cyberpunk max ayarlar RT açık dlss3 açık 80 FPS alıyorum.
:( Üzdün beni, benim 3050 ve DLSS 2.0 attığı bakış.

Şunları şuraya bırakıyorum.

1700602187422.jpg
1700602187433.jpg

Babannemin sakladığı tarihi geçmiş lokumlardan daha gerçekçi.

Bunlar biraz düzenlenmiş hali. Final hali nasıl olacak kim bilir. Şöyle bir hava bekliyorum GTA 6'dan.
Denizin mavisi vuracak şöyle bir.

1700602692705.png1700602716626.png

Rockstar ile Sony kankadır ayar çekerler ona, endişelenmeye gerek yok. PC kanadı düşünsün ne yapacağını, büyük ihtimalle Ultra ayarlar 3080'i bile gömer 1080P'de.

Bende o civarlarda düşünüyorum.

Zaten PS5'te belli bir yere kadar grafik vs yaparlar. PC'de ise bir sınır yok. Çok daha iyi gözükür PS5'e göre.

Grafik ayarları çok çesitli olur umarım da herkes oynar. Belki beklediğimiz gibi de olmaz. Göreceğiz bakalım.

Son düzenleme:
PS5 için iyi bir optimizasyon yapacaktır Rockstar tarafı, bundan yana şüphem yok. Zaten oyun geçen hafta duyurulduğuna göre en güncel konsol olan PS5 için de rahat oynatması gerekir diye düşünüyorum. Performans modunda 60 fps görürüz.

Şu an sistem gereksinimlerini bilmiyoruz fakat tahmini olarak kaldırır mı sizce? Daha yeni PS5 aldım. 10 bin lira oyunlara harcadım. İndirimde diye kütüphanemi de dizdim :D

Aklıma zamanı geldiğinde takılacak bir soru şimdiden takıldı. Cihaz haftaya elimde olacak fakat zamanı geldiğinde GTA 6'yı 60 FPS oynatabilecek güçte olduğunu düşünüyor musunuz? Merak ettim sorayım dedim. Erken konuşmak da biraz hata ama sadece teknik tahminlerinizi merak ediyorum.
Evet ps5 60 fps çalıştırır GTA 6'yı.

Geri
Yukarı