PS5 Türkiye'ye ne zaman gelecek?

Esprili bil dille olayı sakinleştirmek istemiş ama PS 5 alacaksan bile önerim çıkacak oyunları yakından takip et ne kadar sağlam oyun çıkar bilemeyiz ve çoğu oyun Steam'a falan geliyor şu aralar yani o yüzden PS 5 almadan önce ne kadar özel oyunu var bir ona bakman lazım.

Exc oyunlar için alıyorum PS5'i.

7K vermem PC bile olsa 7 k yine abartı gibi çünkü oynadığım oyun belli anca CS:GO LoL yani abartı fiyatlar bunlar dolar 7 TL bir PC ya da PS almak çok mantıklı değil ama parası olan alsın.

Sonuna kadar katılıyorum Amerika'da bir PC topladığınız zaman 7K verdiğinizi düşünün. Veya oradaki insanı düşünün, akıl işi değil. Fakat malum ülkemizde dolar, vergiler derken çatır çutur fahiş fiyatlara satılıyor. Yapacak bir şey yok sisteme ayak uyduruyoruz. Ben de dediğim gibi artık oyun oynamak istiyorum o yüzden PS5'i kafaya koydum. Geçen sene PC toplama fikrim vardı, klavye, mouse, monitör derken 10K gibi bir fiyata denk geldi. Haliyle ailemde almadı bu fiyat sebebiyle. Dolar evet uçuk fakat ne yapalım oyundan da mahrum mu kalalım :D.

Sonuna kadar katılıyorum Amerika'da bir PC topladığınız zaman 7K verdiğinizi düşünün. Veya oradaki insanı düşünün, akıl işi değil. Fakat malum ülkemizde dolar, vergiler derken çatır çutur fahiş fiyatlara satılıyor. Yapacak bir şey yok sisteme ayak uyduruyoruz. Ben de dediğim gibi artık oyun oynamak istiyorum o yüzden PS5'i kafaya koydum. Geçen sene PC toplama fikrim vardı, klavye, mouse, monitör derken 10K gibi bir fiyata denk geldi. Haliyle ailemde almadı bu fiyat sebebiyle. Dolar evet uçuk fakat ne yapalım oyundan da mahrum mu kalalım :D.

Ben Xbox series X alacağım galiba o gelir mi ki çıktığı gibi Türkiye'ye.
@William Blazko sence Xbox series X çıktığı gibi Türkiye'ye gelir mi?

Son düzenleme:
Ben Xbox series X alacağım galiba o gelir mi ki çıktığı gibi Türkiye'ye.
@William Blazko sence Xbox series X çıktığı gibi Türkiye'ye gelir mi?
Aslına bakarsanız ben de Xbox Series X almayı düşünüyorum. Microsoft tarafında sınırlı üretim gibi bir açıklama olmadı. Xbox One mesela Türkiye'de dahil birçok ülkede aynı anda satışa sunulmuştu. Series X'de bence öyle olacaktır.

Geri
Yukarı