PS5 Uzun Kullanım Görüşleri

Var mı yok mu diye iyice kulağı cihaza yaslamak gerekiyor. Bende yok. Ama olsa ne çıkar ki kulaklıktan oyun sesi ya da hoparlörden oyun sesinden duyulmasına imkan yok. Rahatsız edecek bir durum değil.

Var mı yok mu diye iyice kucağı cihaza yaslamak gerekiyor. Bende yok. Ama olsa ne çıkar ki kulaklıktan oyun sesi ya da hoparlörden oyun sesinden duyulmasına imkan yok. Rahatsız edecek bir durum değil.

Ya öyle ama gece oynadığımda mesela ( ben kulaklıksız oynuyorum) TV sesi kısıkken yükleme ekranı girdiğinde yakınsam duyuluyor ki benim odamda mesela gerektiğinde yakın oynuyorum :)

Ya öyle ama gece oynadığımda mesela ( ben kulaklıksız oynuyorum) TV sesi kısıkken yükleme ekranı girdiğinde yakınsam duyuluyor ki benim odamda mesela gerektiğinde yakın oynuyorum :)
O sesten rahatsızım demeni anlıyorum da ondan fazla ses çıkaran disk sürücüsü var. Bence o daha rahatsız edici.
Nereden almıştın cihazı?

O sesten rahatsızım demeni anlıyorum da ondan fazla ses çıkaran disk sürücüsü var. Bence o daha rahatsız edici.

Hayır yanılıyorsunuz. Ben diskli sürümü kullanıyorum artık disk sesi falan olmuyor hatta şu an içinde hep RDR2 CD'si var saat başı yükselen ses bile duyulmaz halde. Keşke coil whine olmasa da şu anki o saat başı olan duyulması bile zor olan ses 7/24 olsa ben coil whine yerine tercih ederdim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı