PS5 vs Gaming laptop

Mr.Whıte1

Centipat
Daha fazla  
Hocam Gaming laptop ile PS5 arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi ve daha verimli kullanilir? 17000 TL bütçem var PS5 digital versiyonu 13500 monitörle beraber 17000 TL oluyor (evdeki TV çok eski ve monitör görüntüsünden dolayı tercih ediyorum) laptop ise Acer Nitro 5 onunda linkini de bırakıyorum.

Acer Nitro 5
PS5+monitor

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Gaming laptop ile PS5 arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi ve daha verimli kullanilir? 17000 TL bütçem var PS5 digital versiyonu 13500 monitörle beraber 17000 TL oluyor (evdeki TV çok eski ve monitör görüntüsünden dolayı tercih ediyorum) laptop ise Acer Nitro 5 onunda linkini de bırakıyorum.

Acer Nitro 5
PS5+monitor
Eğer bilgisayar yoksa kesinlikle bilgisayar.

Acer Nitro 5
PS5+monitor

Ben olsam Gaming laptop alırdım çünkü tüm işlerimi görüyor.

Arkadaşlar evde herhangi bir PC'm yok.

Hocam o zaman PC tercih edin bence. Ama PC ile çok işim yok internette gezerken vs. bana telefonum yeter diyorsanız PS5'te iyi bir seçenek. Biraz kişisel ihtiyaçlarınızı gözden geçirin ve karar verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı