PS5 vs Xbox Series S

muho1996

Picopat
Daha fazla  
PS 5 almayı düşünüyorum ama PS Plus'un verdiği oyunları beğenmedim. Oyunlar da pahalı. Xbox'a yönelebilirim. Xbox mu sizce PS 5 mi? Bir de hangisi daha çok tercih ediliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS5 özel oyunlar olarak çok daha kaliteli ve daha stabil çalışır özel oyunlarında. Ayrıca oyun kolunda olan titreşim de güzel bir deneyim yaşatabiliyor desteklediği oyunlarda. Xbox'un tek avantajı Gamepass hizmeti. Ancak Gamepass artık Netflix kafası takınan bir platform. İçerik basalım da kalitesi önemli değil diyorlar artık. İçerisinde oynamaya değer kaç AAA oyun var bilemiyorum.

Series S değilde X ile arasında seçim yapılabilir.

Başlıktaki soruya ps5 derim. Series X'de işin içine giriyorsa oyun fiyatlarından dolayı özel oyun takıntısı yokda series X seçilebilir.

Hocam Series S sahibiyim PlayStation'u alanların genel sebebi özel oyunları Spider-Man God of War vesaire sayamadıgım birçok özel oyunu Xbox'unda var tabii ama xboxunkiler daha çok hikaye odaklı değil de aksiyon odaklı gears vesaire var PlayStation özel oyunlarını ben bilgisayardada oynarım gerek yok konsola diyorsan kesinlikli Xbox almanı onerırım bütçen yetiyorsa s değil X al yetmiyorsada s alabilirsin hepsi yeni nesil konsol olarak geçiyor zaten ayrıca Xbox oyunları özel olarak çıktıkları an kütüphaneye ekleniyor oynayabiliyorsun ve fiyatı da gayet ucuz 120 TL 1000'den fazla oyun oynuyorsun ha dandıklerıde var aralarında ama kaliteli oyunlarda var merak etme canın sıkılmaz.Misal yeni nesil nba 2k23 playstation 5'de 800 tl series s ve x'de gecen ındırımde 130 tl ye aldım :D

PS 5 almayı düşünüyorum ama PS Plus'un verdiği oyunları beğenmedim. Oyunlar da pahalı. Xbox'a yönelebilirim. Xbox mu sizce PS 5 mi? Bir de hangisi daha çok tercih ediliyor?
PS5 oyun fiyatları gerçekten çok pahalı. Xbox kullanan biri olarak AAA oyunları indirimle 20-30 liraya alabiliyorum, bu PS5'de çok zor. PS5 güzel bir konsol fakat oyun fiyatlarından dolayı ülkemizde Xbox tercih edilmelidir.

PS5 oyun fiyatları gerçekten çok pahalı. Xbox kullanan biri olarak AAA oyunları indirimle 20-30 liraya alabiliyorum, bu PS5'de çok zor. PS5 güzel bir konsol fakat oyun fiyatlarından dolayı ülkemizde Xbox tercih edilmelidir.
Hangi Triple A oyunu 20 liraya aldınız? Meraktan soruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı