PS5 vs Xbox Series S vs Xbox Series X

efe.durgunsu.1

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni çıkan konsollardan almayı planlıyorum ancak bir çıkmaza girdim ve çıkamıyorum. Sizce PS5 mi almalıyım Xbox Series S mi Xbox Series X mi? Bütçe sıkıntım yok, şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence biraz bekle Enis Kirazoğlu´na iki konsol da geldi. Tüm versiyonları karşılaştıran bir video hazırlayacak kullanım tecrübesine göre. Onu izleyerek fikir sahibi olabilirsin.

Arkadaşlar yeni çıkan konsollardan almayı planlıyorum ancak bir çıkmaza girdim ve çıkamıyorum. Sizce PS5 mi almalıyım Xbox Series S mi Xbox Series X mi? Bütçe sıkıntım yok, şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
Damacana kadar yer kaplayan konsol almam ben. Xbox Series X tercih ederdim ben olsam. Yer sıkıntınız yoksa PS5 alabilirsiniz. PS5 düşünüyorsanız oyun fiyatlarını unutmayın.

Damacana kadar yer kaplayan konsol alınmaz. Xbox Series X tercih ederdim ben olsam. Yer sıkıntınız yoksa PS5 alabilirsiniz.
Konsol oyun içindir hangisinde daha iyi ve çok oyun varsa onu alırım. Büyüklüğü hiç umurum da olmaz. O zaman bilgisayarı da büyük diye almayalım.

Senin durumuna göre değişir. PS platformununda daha çok oyun vardır diye biliyorum. Ne tür oyunlardan hoşlanırsın?

Diğer hesabımdan girdim buradan cevap yazacağım KS hesabım kurallara uymadığı için kısıtlandı ondan az önce baktım PS5 özel oyunlar diye en sevidiğim oyunlar exculusive ondan muhtemel PS5.
Konsol oyun içindir hangisinde daha iyi ve çok oyun varsa onu alırım. Büyüklüğü hiç umurum da olmaz. O zaman bilgisayarı da büyük diye almayalım.

Büyüklük önemli değil zaten benim için ancak fiyat önemli elimde PS4 var onu satıp dijital versiyonunu almak istiyorum PS5'in.

Geri
Yukarı