PS5 yurt dışı priz dönüştürücü mü yoksa kablo mu alınmalı?

HeroGTR

Decipat
Daha fazla  
N11 satıcısından sipariş verdim ancak henüz cevap alamadım. Yurt dışı priz gelme ihtimaline karşı bu şekilde bir kablo mu alınmalı?
Sony PS4 Power güç elektrik kablosu (Ps5/ps4/ps3/ps2/xbox One S / X uyumlu.

Yoksa priz dönüştürücü mü?

Hangisini kullanmak daha iyi olur?

Avrupa ülkesi ise priz tipi aynıdır. Bazen direkt yanında dönüştürücü ile yolluyorlar. Her elektrikçide istediğin dönüştürücü vardır zaten. Boşuna paranı harcama. Cihazı bekle veya satıcının cevabını bekle.

Sizce ikisi arasında fark olur mu?

N11 satıcıda başkasından alıyor aç.

Avrupa ülkesi ise priz tipi aynıdır. Bazen direkt yanında dönüştürücü ile yolluyorlar. Her elektrikçide istediğin dönüştürücü vardır zaten. Boşuna paranı harcama. Cihazı bekle veya satıcının cevabını bekle.

O satıcı ile 2 gündür dumanla haberleşiriz gibi yazışıyoruz kendi istediklerini söylüyor düzgün cevap vermiyor ve boşuna n** diye güvenmesin onlarda ithalatçıdan alıyorlarmış yani aracılar herhangi bir garanti sürecinde yine o dükkan sahibine gidecek konuşmaları da atabilirim isteyen olursa ayrıca Japon cihazı gönderiyorlar.

N11 satıcıda başkasından alıyor aç.

O satıcı ile 2 gündür dumanla haberleşiriz gibi yazışıyoruz kendi istediklerini söylüyor düzgün cevap vermiyor ve boşuna n** diye güvenmesin onlarda ithalatçıdan alıyorlarmış yani aracılar herhangi bir garanti sürecinde yine o dükkan sahibine gidecek konuşmaları da atabilirim isteyen olursa ayrıca Japon cihazı gönderiyorlar.
Şuan kargo geldi CFI 2000 B01 modeli, TR prizi ayrıca eklenmiş içine. Bakalım daha çalıştırmadım. Garantilik bi durumda piyasadaki çoğu ithalatçı garantili ürün olduğu için pek fark yaşayacağımı sanmıyorum bu konuda. Cihaz ilk geldiğinde yaşanabilecek olumsuzluğa karşı 15 gün iade sürecinde diğer satıcılara göre n11 resmi satıcısı daha güvenilir geldi. Keşke hepsiburada resmi satıcılı olsaydı ama malesef.

Şu an kargo geldi CFI 2000 B01 modeli, TR prizi ayrıca eklenmiş içine. Bakalım daha çalıştırmadım. Garantilik bir durumda piyasadaki çoğu ithalatçı garantili ürün olduğu için pek fark yaşayacağımı sanmıyorum bu konuda. Cihaz ilk geldiğinde yaşanabilecek olumsuzluğa karşı 15 gün iade sürecinde diğer satıcılara göre N11 resmi satıcısı daha güvenilir geldi. Keşke Hepsiburada resmi satıcılı olsaydı ama maalesef.

Hocam açılmış cihaz benimle olan mesajında bunu bir türlü söylemiyor 3 gündür konuşuyoruz N11 ile açılmış dememek için başka şeyler söylüyor hayırlı olsun sıkıntı yaşamazsınız umarım bende cesaret edebilsem alacaktım N11'den :) Kutusu açılmış olması beni irrite eden bir olay dönüştürücü yanına koysa belki bir nebze ama pahalanacak bir cihaz sonuçta yatırım her türlü alınmış alınmıştır.

Hocam açılmış cihaz benimle olan mesajında bunu bir türlü söylemiyor 3 gündür konuşuyoruz N11 ile açılmış dememek için başka şeyler söylüyor hayırlı olsun sıkıntı yaşamazsınız umarım bende cesaret edebilsem alacaktım N11'den :) Kutusu açılmış olması beni irrite eden bir olay dönüştürücü yanına koysa belki bir nebze ama pahalanacak bir cihaz sonuçta yatırım her türlü alınmış alınmıştır.
Cevap alana kadar canım çıktı 😀. Hocam bende aynı fikirdeyim açılmış olması konusunda, tamamen kendi görüşüm olarak söylüyorum cihazda diğer kablolarında vs açılmış kullanılmış bir imajı yok. Muhtemelen kabloyu bırakmak için ama buna alternatif kutunun yanınada ufak bi jelatin ile yapıştırmak zor olmasa gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı