PS5 yurt dışından alınır mı?

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Bu sene içinde PS4 satıp üstüne para ekleyip PS5 almak istiyorum. 10k sistem dizsem fazla götürmez dedim. Plus sistemi de iyi oldu. Sizce cihaz alınır mı? Yoksa Slim beklenmeli mi? Fat kasalar 4-5 sene sonra aşırı bağırıyor PS3 ve PS4'te bunu yaşadık. Ek olarak yurt dışı alsam daha mı iyi olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sene içinde PS4 satıp üstüne para ekleyip PS5 almak istiyorum. 10k sistem dizsem fazla götürmez dedim. Plus sistemi de iyi oldu. Sizce cihaz alınır mı? Yoksa Slim beklenmeli mi? Fat kasalar 4-5 sene sonra aşırı bağırıyor PS3 ve PS4'te bunu yaşadık. Ek olarak yurt dışı alsam daha mı iyi olur?

Hocam açtırma vs. bir olay olmayan ürünleri yurt dışından almak çok daha mantıklı.

Yurtdışından nereden alacaksınız?

Bir tanıdığım kaptan ülke ülke geziyor ona söyleyeceğim. Gümrükten 4-5 tane almayacağımki kitlesinler? 1 tane alacağım kendime aldım deyip alacak herkes öyle aldı bir şey olmadı.

Hocam öyle değil Ali Express vesaire bir yerden sipariş verirseniz gümrükte kitlerler dedim zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı