PS5 yurt dışından mı alınır Türkiye'den mi?

Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar TR hayallerim biraz suya düştü.
Şimdi bu ürün yurtdışından 5000 civarında evime geliyor masraflarla birlikte.
Hem stok yok yurtdışında hem de garanti olmuyor. Hadi garantiyi salladım artık ama benim bu ürünü alabilmem için mağazalarda bulunur seviyelerde olması lazım, o da yakın gelecekte çok zor.
Burada 2 yıl garanti ve +2500TL daha vererek en azından şubat partisinde sahip olabiliyorum.
Aradaki 2000TL farkı ilerleyen zamanlarda kapatırım diyorum ama konsolun ne zaman geleceği hiç belli olmaz.
Yani buradan alıp yanına kol vs hiçbir şey almadan bir dönem kullanırım (ki PS Plus ile bana hayli hayli yeter) aradaki fiyat farkını da bir şekilde kapatırım gibisinden düşünüyorum ben.
Ne diyorsunuz? Lütfen bu konu benim için önemli ciddi mesajlarda bulunursanız sevinirim.
7500 resmi midir?

7499 TL olacak %99 ihtimalle. Sony garantisi için fark vermeye değer. Sonuçta o kadar para vereceğiniz cihaz ileride herhangi bir sorun çıkartırsa çöp olabilir. TR’de almış olsanız 1 hafta içinde yenisini verirler cihazın.

7499 TL olacak %99 büyük ihtimalle. Sony garantisi için fark vermeye değer. Sonuçta o kadar para vereceğiniz cihaz ileride herhangi bir sorun çıkartırsa çöp olabilir. TR’de almış olsanız 1 hafta içinde yenisini verirler cihazın.
Olabilir tabii bir mantık.

Konuyu dağıtmayalım . Benim oyunculuğuma bu uygun teşekkürler :)

Dijital versiyonun önerilen satış fiyatı 6000₺'ye çıkacağı duyuruldu. Garanti için 1000 lira daha vermeye değer mi? Bence durumunuz varsa değer.

Dijitali değil diskliyi istiyorum ama 7500TL o da.
Garanti bana göre önemsiz konsollarda pek bir sorun olmuyor ama gene de tabii etken.
Siz ne diyorsunuz?
Bence yine de aradaki farkı verip Türkiye'den alın. Ne olur ne olmaz garanti olsun. Bir sıkıntı çıkarsa yaparlar.

Hocam garanti için 2500TL çok değil mi?
Her ay Sony beni garantide tutuyor diye 100TL vereceğim.
24 aya böldüğünüzde hesap ortada.

Yeni konular

Geri
Yukarı