PS5'i 1080P'de kullanmak

Oh be teşekkür ediyorum zaten 5 diskli alacağım ama daha almadan soğur gibi oluyordum kötü gözükseydi zevk alamasaydım. Evet ocak ayını bekleyeceğim büyük ihtimalle de yurt dışından alacağım stok geldiği zaman. Tekrardan teşekkürler.

Teşekkür ederim ama Xbox kararım değil sağ olun.
Kötü gözükme derdi yok merak etmeyin eskilerde kaldı o durumlar. Elimde PS4 var ve 4K TV'de kullanıyorum 4K desteklemiyor 1080p görüntü veriyor onda bile görüntüde bozulma yok ve görüntü harika gözüküyor. 1080p TV'de var ikisini karşılaştırdığımda bile görüntü kalitesinde fark bariz ortaya çıkıyor. Saçmalamışlar iyice bilgisayar gibi düşünüyorlar. Siz 5 alın ileride pişman olmayın. Zaten geriye uyumlulukta var 4 oyunlarını da oynayabileceksiniz. 2 en fazla 3 sene sonra 4'ün fişini çeker Sony. Zaten 1 sene sonunda 4'e her oyun çıkmamaya başlar. Pişman olursunuz aldığınıza.

Sorun olmaz, kötü gözükme de olmaz. Sorunsuz bir şekilde oynarsınız ama bu aletin hakkı 4K bir monitör/televizyon orası ayrı..

Yani PS5 alıp 4K'da oynamayacaksan alma bende 4 Pro al veya varsa onla devam et.
Ocak ayında vergiler düşecek o zaman akın yanında da monitör alın bence 4K uyumlu.

Aynen 1080P için PS4 Pro 60 FPS 4K'da 30 veriyor senin için PS4.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kötü gözükme derdi yok merak etmeyin eskilerde kaldı o durumlar. Elimde PS4 var ve 4K TV'de kullanıyorum 4K desteklemiyor 1080p görüntü veriyor onda bile görüntüde bozulma yok ve görüntü harika gözüküyor. 1080p TV'de var ikisini karşılaştırdığımda bile görüntü kalitesinde fark bariz ortaya çıkıyor. Saçmalamışlar iyice bilgisayar gibi düşünüyorlar. Siz 5 alın ileride pişman olmayın. Zaten geriye uyumlulukta var 4 oyunlarını da oynayabileceksiniz. 2 en fazla 3 sene sonra 4'ün fişini çeker Sony. Zaten 1 sene sonunda 4'e her oyun çıkmamaya başlar. Pişman olursunuz aldığınıza.
Kesinlikle.4 falan almayacağım yani orası kesin.Oyun olarak da uyumluyum geriye neredeyse ful.
Korkum buydu gerçekten.

Tüm mesaj yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum .

Ne saçmalıyorsunuz siz ya? Konsol 4K'ya teşvik için tasarlandı. Tıpkı PC de donanım sattırmak için, oyunların sistem gereksinimlerini gereğinden fazla yüksek göstermek gibi. Bu demek değildir ki 1080p de oynanmaz. Biri zevk alamazsın diyor, diğeri alma diyor. Şaka mısınız? Asıl 1080p de daha zevkli olur. 120 FPS'e kadar yolu var. Gidin biraz İngilizce araştırma da yapın. Herkes sıkıntı olmadığını ve birçok kişinin 1080p TV/Monitör kullandığını göreceksiniz. İyi ki yeni nesil denildi ve 4K-8K damgası vuruldu kutulara.

Ne saçmalıyorsunuz siz ya? Konsol 4K'ya teşvik için tasarlandı. Tıpkı PC de donanım sattırmak için, oyunların sistem gereksinimlerini gereğinden fazla yüksek göstermek gibi. Bu demek değildir ki 1080p de oynanmaz. Biri zevk alamazsın diyor, diğeri alma diyor. Şaka mısınız? Asıl 1080p de daha zevkli olur. 120 FPS'e kadar yolu var. Gidin biraz İngilizce araştırma da yapın. Herkes sıkıntı olmadığını ve birçok kişinin 1080p TV/Monitör kullandığını göreceksiniz. İyi ki yeni nesil denildi ve 4K-8K damgası vuruldu kutulara.

Haklısın hocam bizim insanımız aşırı fazla gaza geliyor. Ben de 1080P'de kullanıyorum yeni nesil oyunların da zaten genelde "performans RT " adında grafik modu bulunuyor 1080p ekranlar için. Yani konsol gayet de keyif veriyor. Ayrıca örneğin 46 ınc bir TV 1080 olsa ne olur 4K olsa ne olur uzaktan oynayan adam için.

Geri
Yukarı