PS5'i 1080P'de kullanmak

Yani şimdi 1080P oyunculuk için herkes series s diyor da PS5 dijital üste biraz daha vererek çok daha güçlü bir cihaz olarak alınabiliyor.
Ben ileride 4K TV'ye geçeceğim ama herhalde PS3'ten sonra bana 1080P bile özellikle upscale ile ve super sampling ile kendimce Level atlayacağım.

Arkadaşlar siz iyimisiniz ya? Arkadaş 5 alıcam demiş 1080p'de bir süre kullanıcam sorun olur mu demiş. Siz gidip PS5 1080p konsolu değil diyorsunuz. Bilgisayar mı bu gözünüzü seveyim. Üzerine yetmez gibi 1080p oynayacaksanız 4 öneren var. 2 sene sonra Sony PS4'e desteği kestiğinde veya önümüzdeki sene sayılı oyunlar dışında oyun gelmeyince 4'e arkadaşa hesabını da siz vereceksiniz sanırım.

Dostum sen takma bunları. PS5 1080p'de mis gibi çalışır en ufak bir sorun veya görüntü bozulması vs yaşamazsın için rahat olsun. 5 almanız taraftarıyım alabilecek durumunuz varsa. 1080p için 4 önerenlere sakın bakmayın 2-3 sene sonra 4'ün fişini çekerler ortada kalırsınız. 5 alın rahat 7-8 sene derdiniz olmaz. Yalnız bir kişi doğru söylemiş alacaksan Ocak ayını bekle bişey kalmadı zaten. Vergisi düşecek. O zaman alın. Eğer ki düşmedi yine alabilirsiniz. Tekrar belirtiyorum görüntü bozulması vs hiç sorun yaşamayacaksınız.

Bu arada PS5 kesin değilse Series X de düşünebilirsiniz. Benim konum:

Arkadaşlar siz iyi misiniz ya? Arkadaş 5 alacağım demiş 1080P'de bir süre kullanacağım sorun olur mu demiş. Siz gidip PS5 1080P konsolu değil diyorsunuz. Bilgisayar mı bu gözünüzü seveyim. Üzerine yetmez gibi 1080P oynayacaksanız 4 öneren var. 2 sene sonra Sony PS4'e desteği kestiğinde veya önümüzdeki sene sayılı oyunlar dışında oyun gelmeyince 4'e arkadaşa hesabını da siz vereceksiniz sanırım.

Dostum sen takma bunları. PS5 1080P'de mis gibi çalışır en ufak bir sorun veya görüntü bozulması vs yaşamazsın için rahat olsun. 5 almanız taraftarıyım alabilecek durumunuz varsa. 1080P için 4 önerenlere sakın bakmayın 2-3 sene sonra 4'ün fişini çekerler ortada kalırsınız. 5 alın rahat 7-8 sene derdiniz olmaz. Yalnız bir kişi doğru söylemiş alacaksan ocak ayını bekle bir şey kalmadı zaten. Vergisi düşecek. O zaman alın. Eğer ki düşmedi yine alabilirsiniz? Tekrar belirtiyorum görüntü bozulması vs hiç sorun yaşamayacaksınız.

Oh be teşekkür ediyorum zaten 5 diskli alacağım ama daha almadan soğur gibi oluyordum kötü gözükseydi zevk alamasaydım. Evet ocak ayını bekleyeceğim büyük ihtimalle de yurt dışından alacağım stok geldiği zaman. Tekrardan teşekkürler.
Bu arada PS5 kesin değilse Series X de düşünebilirsiniz. Benim konum:
Teşekkür ederim ama Xbox kararım değil sağ olun.

Oh be teşekkür ediyorum zaten 5 diskli alacağım ama daha almadan soğur gibi oluyordum kötü gözükseydi zevk alamasaydım. Evet ocak ayını bekleyeceğim büyük ihtimalle de yurt dışından alacağım stok geldiği zaman. Tekrardan teşekkürler.

Teşekkür ederim ama Xbox kararım değil sağ olun.
Yurt dışı düşünüyorsanız taze taze onaylanan rehberime bakabilirsiniz 😂

Yurt dışı düşünüyorsanız taze taze onaylanan rehberime bakabilirsiniz 😂

Güzelmiş, elinize sağlık. Ben daha çok uygulama değil de kendim getirmeyi planlıyorum Bulgaristan'dan. Çanakkale'de yaşıyorum ve Edirne bana yakın oradan da Bulgaristan zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı