PS5'in hafif tozlanması performansa etki eder mi?

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
5 aylık cihazımı bugün açtığımda filtreleri vs kolonyalı bezle sildim tozu gitti ancak fan kısmına baktığımda pervanelerin üstünde hafif tozlar gördüm ( aşırı fazla veya pamukçuk değil) hafif toz performansa etki eder mi? Edecekse YouTube üzerinden video izleyip fanı çıkarabilirim veya hiç açmadan süpürgeyle çekebilirim, hava üfleyebilirim cihazla işim bittikten sonra üstünü örtmeme rağmen toz çekmiş biraz.

5 aylık cihazımı bugün açtığımda filtreleri vs kolonyalı bezle sildim tozu gitti ancak fan kısmına baktığımda pervanelerin üstünde hafif tozlar gördüm ( aşırı fazla veya pamukçuk değil) hafif toz performansa etki eder mi? Edecekse YouTube üzerinden video izleyip fanı çıkarabilirim veya hiç açmadan süpürgeyle çekebilirim, hava üfleyebilirim cihazla işim bittikten sonra üstünü örtmeme rağmen toz çekmiş biraz.
pslerde tozlanmadan hic bisey olmaz

Biraz tozdan birşey olmaz performansıda etkilemez :)

Anladım peki ileride tozdan dolayı ısınma veya ses olursa temizlemek gerekli değilmi detaylı olarak ? 2 sene kullananlara bakıyorum hala çalışıyor sıfır gibi ya da ben biraz titizim :D
Yani insanlar 3.5 yıldır kullanıyor ve bazıları ps5'i hiç temizlemedi buna rağmen birşey olduğunu görmedim ısınma vs.

Ses olmasa bile birkaç ayda temizlemek en iyisi.
Bir kaç ay mı :) bazı insanlar 3.5 yıldır temizlemiyor cihazı :)

ya da ben biraz titizim :D
Bu kadar titizseniz veya birşey olur mu ya korkusuna kapılırsanız temizleyin zaten çok zahmetli bir iş değil ama dediğim gibi performansı etkilemez ve ısınma sorunu yapmaz.

Biraz tozdan birşey olmaz performansıda etkilemez :)

Yani insanlar 3.5 yıldır kullanıyor ve bazıları ps5'i hiç temizlemedi buna rağmen birşey olduğunu görmedim ısınma vs.

Bir kaç ay mı :) bazı insanlar 3.5 yıldır temizlemiyor cihazı :)

Bu kadar titizseniz veya birşey olur mu ya korkusuna kapılırsanız temizleyin zaten çok zahmetli bir iş değil ama dediğim gibi performansı etkilemez ve ısınma sorunu yapmaz.
Hocam ps5 çıkalı daha 3 sene dolmadı hangi insan 3.5 sene oynamış?

Geri
Yukarı